Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Foruma, İmzanıza ve Avatarınıza Resim Eklemek (Resimli Anlatım)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaşlar kendi bildiğim yöntemleri denedim sizin anlattığınız yöntemleri harfiyen uyguladım fakat yinede avatarımı değiştiremedim...
sürekli "Resmi kaydedemezsiniz" uyarısıyla karşılaşıyorum.

Yardım lütfen!!!

arkadaşlar kendi bildiğim yöntemleri denedim sizin anlattığınız yöntemleri harfiyen uyguladım fakat yinede avatarımı değiştiremedim...

Yardım lütfen!!!

resim boyutları yüksek olmasın

Yardım lütfen!!!

Düzenledim değiştirebilirsin :)

Arkadaşlar eklediğim bir js kodu ile artık sitemiz üzerinden direk upload edebileceksiniz. Yapmanız tek gereken şey ana sayfada bulunan TinyPic Resim Upload kısmından direk yükleyebilirsiniz. Örnek ;

- 1 -

- 2 -

- 3 -

- 4 -

- 5 -

--- İMZANIZA, PROFİLİNİZE VE AVATARINIZA RESİM YÜKLEMEK ---

- 1 -

vzv4f6.jpg

- 2 -

167kqvl.jpg

- 3 -

vziu8k.jpg

Arkadaşlar lütfen AVATAR kısmına kendi resimlerimizi ekleyelim ki kiminle yazışıyoruz buluşmalarda birbirimizi daha iyi tanımak adına faydası olucaktır.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt