Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Forum için android ve ios uygulaması yapılabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

34PN4766

Kayıtlı Üye
Nasıl olur yapılır bilmiyorum ama forumun android ve ios uygulama programı olsa çok daha dikkat çekici ve kullanışlı olabilir..
Forumu 3-4 gündür kullanmaya başladım aktif olarak kullanıyorum ve böyle bir düşünce hissine kapıldım..
Ayrıca scw olarak telefon duvar kağıtları tasarlanabilir, telefon kılıfları olabilir..

Dün gece 2 ye kadar uğraştım yapmayı beceremedim :) Uygulamanın 2 sürümü var bir tanesi native denilen sistem bu da forum sitemizin veritabanıyla entegre çalışan çok gelişmiş tam istediğimiz gibi bir sistem bunu yapabilecek birilerini arıyoruz ama maalesef istenilen fiyat 5.000 USD gibi rakamlara çıkıyor. Bir de webviewer sürümü var buda cep telefonuyla sitemize giriş yaptığınız da karşımıza çıkan mobil sitemizin bire bir aynısıdır bunu da biz pek yapmak istemiyoruz. Ama sanırım artık yapacağız maliyeti 1.000 TL civarın da o yüzden biraz beklemedeyiz.

@34PN4766 fikriniz için de çok teşekkür ederim ayrıca.

Dün gece 2 ye kadar uğraştım yapmayı beceremedim :) Uygulamanın 2 sürümü var bir tanesi native denilen sistem bu da forum sitemizin veritabanıyla entegre çalışan çok gelişmiş tam istediğimiz gibi bir sistem bunu yapabilecek birilerini arıyoruz ama maalesef istenilen fiyat 5.000 USD gibi rakamlara çıkıyor. Bir de webviewer sürümü var buda cep telefonuyla sitemize giriş yaptığınız da karşımıza çıkan mobil sitemizin bire bir aynısıdır bunu da biz pek yapmak istemiyoruz. Ama sanırım artık yapacağız maliyeti 1.000 TL civarın da o yüzden biraz beklemedeyiz.

Abi gönlümüz birmiş ozaman dün akşam bu konuyu araştırman, benimde bu akşam bu fikri beyan etmem tesadüf :)
1.000 liraysa olabilir aslında? Kaç kişiyiz burda herkes 5-10 lira verse üstesinden geliriz..
Ayrıca fikrimle ilgilendiğin için ben teşekkür ederim abim..

@34PN4766 vallahi güzel kardeşim öyle toplayamıyoruz biz işte tuhaf geliyor :) Yönetim kendi cebinden topluyor ve yıllık giderimiz fazla. O yüzden hemen bir den olmuyor :) Ama ilk fırsatta uygulayacağız.

Öncelikle şunu belirtiyim forum kuralları gereği başlık hep kocaman harflerle yazılmış.. düzeltilmesi gerekiyor bence.

Sonrasına gelicek olursak android ve ios uygulama yapmayı bilmem ama. Etkinlik vs işlerde yada grafiklerle ilgili olarak profesyonel photoshop çalışmalarını gönüllü olarak yapabilirim. Ayrıca web tasarım kodlama konusunda oldukça iddialıyım. Yararım olursa her türlü yardımcı olurum.

Öncelikle şunu belirtiyim forum kuralları gereği başlık hep kocaman harflerle yazılmış.. düzeltilmesi gerekiyor bence.

Sonrasına gelicek olursak android ve ios uygulama yapmayı bilmem ama. Etkinlik vs işlerde yada grafiklerle ilgili olarak profesyonel photoshop çalışmalarını gönüllü olarak yapabilirim. Ayrıca web tasarım kodlama konusunda oldukça iddialıyım. Yararım olursa her türlü yardımcı olurum.

Başlığı düzelttim ama bu tarz konulardan artık uyarmaktan bıktım ben de kimse dikkat etmiyor.
Eğer grafiksel bir ihtiyacımız olursa seni rahatsız edebilirim :) Teşekkür ederim.

Başlığı düzelttim ama bu tarz konulardan artık uyarmaktan bıktım ben de kimse dikkat etmiyor.
Eğer grafiksel bir ihtiyacımız olursa seni rahatsız edebilirim :) Teşekkür ederim.
Abicim gece gündüz 7/24 her zaman yazabilirsiniz. Severek yaparım. Cuma buluşmada zaten birtakım şeyler konuşmak isteyeceğim avrupa yakası buluşmasında. Buradan böyle sıcak kanlı duramıyoruz :) elimizden birçok iş geliyor seve seve yardımcı olurum.

ios ta bu iş daha zor. sonuçta androidde apk olarak paylaşabilirsin ama ios ta pek mümkün değil. store ye giriş içinde apple ye kadar başvuru yapman gerekiyor. mobil sürüm gayet kullanışlı bence. sonuçta bir alışveriş sitesi değil.

Merhaba, ben Android geliştiricisiyim 1000TL çok pahalı webview için kazık yemeyin :) Eğer webview yapılacaksa ben çok daha uygun bir fiyata yapabilirim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt