Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Forum Güncellenmesi

valla sanki sokakta altın buldum bu mesajlara yazılan cevapların tekrar yukarıda olması ohh valla ohhh..
yanlış anlama her seferinde aşağıya doğru mouse çekmek ne gözden kaçtı diyordum...
şimdi fıstık olmuş fıstık..
tekrar ellerine emeğine sağlık..

resim olayını deneyeceğim

resmi beceremedim bi açıklama alabilir miyim ataç yapacak yer bulamadım da ..gene körlük baş gösterdi bende

hahahaahah harbi körüm ana sayfada sen oraya koymuşsun...harika bu yaww muhteşem olmuşşş harika şu anda takla atıyorum..

Yaw kaç gündür hep son diyorum hala bitiremedim ne yapsam diye en son bunları yaptım :d

son değişikliklerden sonra ilk kez bu gün test edebilme fırsatım oldu, belki değişiklikler ufak ama çok işe yaramış, ellerinize sağlık başta serbay abi olmak üzere:eek:key:

ya az önce imzam küçüktü, bi önceki mesajı attığımda bi anda imza büyüdü ve sayffanın tümünü kaplayacak neredeyse, valla ben bişey yapmadım:D:D:D
ayrıca imzam başka resimdi bikaç gün önce, serbay abi bi ayar çekti sanırım:)

işte şimdi özlediğimiz eskisi gibi kullanışlı SCW'ye kavuşmuş olduk..teşekkürler emeği geçen herkese.. :eek:key: :eek:key:

Oncelikle sitenin yeni hali guzel olmus ancak bu arala sadece telefondan siteye girebiliyorum belki baskasida sormustur ama pek okuyamadim acikcasi..sormak istedigim bise var mobil sitede dolanirken "full site"linkine tikladim normal laptoptan girilen siteye giriyorun telefondanda ancak eski haline dondermek istiyorum ama bulamadim nasil yapacagimi yardimci olabilirmisiniz..

Geri
Üst Alt