Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Forum Güncellenmesi

en altta tema seçme bölümü var oradan tekrar mobili seçebilirsin yada browserin geri tuşuyla geriye gelebilirsin

ya az önce imzam küçüktü, bi önceki mesajı attığımda bi anda imza büyüdü ve sayffanın tümünü kaplayacak neredeyse, valla ben bişey yapmadım:D:D:D
ayrıca imzam başka resimdi bikaç gün önce, serbay abi bi ayar çekti sanırım:)

ben silmiştim imzanı komple sayfayı kaplyordu :D kullandığım eklenti çalışmıyordu mecbur sildim 6-7 kişinin imzasını.. :) şimdi sıkıntı yok çalışıyor eklenti

Senin ekrandan kaynaklanıyor o siteden değil. Söyle yapabilirsin ana sayfanın sağ tarafında bulunan blogu kapatabilirsin çarpı işaretinden bak bakalım o zaman düzelecekmi.

Yok maalesef yine düzelmiyor, onu kapatmak mevcut alan içerisinde değişklik yapıyor, sayfanın genelini etkilemiyor. Internet ezplorer'da da durum aynı hatta biraz daha beter, görünmeyen kaydırılmak zorunda kalınan alan daha fazla. Ekran 1024 x 768 bu arada.

Eski dizaynda kesinlikle böyle bir problem yoktu ??

ekran görüntüsünü en azından görebilsem değerlendirme yapacağım :( sen ekran görüntüsünü kaydedip flash bellek gibi bir şeye eve gittiğinde buraya koyarmısın detaylı inceleyeyim

Serbay ana sayfada üst tarafta en son yazılan konular bölümünde hata veriyo... 2 pc de denedim.acaba siteylemi alakalı

sanırsam tek bişi kaldı PM bildirimi biraz eksik kalıyo..PM geldiğinde tuşun rengi aynı kalınca PM geldiğini görmek bazen şansa kalıyo sanki..

:)

Geri
Üst Alt