Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Folyo kaplama yardım!!

abi hafta sonu da çalışıyorum ama ayarlamaya çalışıyım kendimi. haber veririm ben sana abi

O zaman cumartesi 09:00 12:30 arası çalışıyorum haberin olsun. Ha hafta içi getirebilirim dersen yine beklerim ama erken saatte gelmeye çalış olurmu ?

O zaman cumartesi 09:00 12:30 arası çalışıyorum haberin olsun. Ha hafta içi getirebilirim dersen yine beklerim ama erken saatte gelmeye çalış olurmu ?

tamam abi, belki bir ihtimal yarın gelebilirim gelirsem de erken gelirim dediğin gibi. akşam sana haber veririm ben gelecek olursam yarın

bence de boyat gitsin abi folyoyla vs. uğraşadan temiz..

Boyatmak mantıklı ama sonra satarken sorun cıkarmasın

boyat folya atabilir boya daha güzel duruo benimkide boyalı

boya daha kolay bi iş ama geri dönüşü nasıl halledilebilir acaba...üstüne tekrar beyaz atınca hemen kapanır mı...onu sormak lazım

bencede boyat sonuçta çok ufak bi kısım...

satarkende sıkıntı olmaz...boya mak ile baksalar bile oraya kimse tutmaz o makinayı:)

boyatcam zaten erkinim, satarkenki olayı düşünmüyorum bile :)

hadi bakalım o zaman:)

yanlız ben bayadır bişeyler yapmıyorum arabaya kıskanmaya başladım:D herkes yenilikler peşinde tavan tampon kaplayan kaplayana:D

sen en son duyduğuma göre jantları satmışsın sanırım, ayrıca coil düşünüyodun o noldu? :)

depreştiriyim seni :)

Geri
Üst Alt