Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Filiz(utab04)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
teşekkür ederim...

---------- Post added at 00:52 ---------- Previous post was at 00:39 ----------

suçlu bulunmuş mu ne :D:D:D Filiz hanım, kahvaltıda sohbet epeyce güzeldi, dün iş yoğunluğum sebebi ile organizasyon mahsuru olanlardanım dönen sohbetlerden uzak kaldık. o iddialı cam filmleriniz kahvaltıda da dikkatimi çekmişti, filmlerin yanında yapılacak epeyce bir iş var gibi duruyor aracınızda :) Bu haliyle de çok güzel ve sade orası ayrı tabi.

:) evet yoktunuz, daha nice sohbetlerde görüşürüz inş. arabada yapmak istediğim çok şey var, bikaç gün içinde lastiklerini değiştircem. onlar beni bırakmadan ben onları bırakırsam iyi olucak:) ama onun haricinde uzun bi süre güzel ve sade kalmaya devam edicek :):)

nice saglıklı huzurlu mutlu yıllara...
org. yanımızdan hızla geçtiniz el hareketiyle beni takip edin dediniz hatırladım ben ve mert biara nerden gidicez diye durmuştuk...tsı nin hakkını veriyordunuz...:)

nice saglıklı huzurlu mutlu yıllara...
org. yanımızdan hızla geçtiniz el hareketiyle beni takip edin dediniz hatırladım ben ve mert biara nerden gidicez diye durmuştuk...tsı nin hakkını veriyordunuz...:)

Teşekkür ederim...
evet sahil yoluna dönücektim, sizleri gördüm eski yoldan devam edip konvoyu yakaladık. Bu arada araba tsı değil... sadece tsı görünümlü ;) :)

Teşekkür ederim...
evet sahil yoluna dönücektim, sizleri gördüm eski yoldan devam edip konvoyu yakaladık. Bu arada araba tsı değil... sadece tsı görünümlü ;) :)

Bomba :D Engin :D

Valla teşekkürler baktım bir el camdan gel gel diyor hemen rotayı çevirdik :) peşiniz sıra . Telsiz ve telefon görüşmeleri ile yolun tarifinide alıyorduk bir yandan :D Zaten bu telsizlerden 4-5 takım daha almakta fayda var acaip işe yaradı bu organizasyonda :)

Bomba :D Engin :D

Valla teşekkürler baktım bir el camdan gel gel diyor hemen rotayı çevirdik :) peşiniz sıra . Telsiz ve telefon görüşmeleri ile yolun tarifinide alıyorduk bir yandan :D Zaten bu telsizlerden 4-5 takım daha almakta fayda var acaip işe yaradı bu organizasyonda :)

rica ederim..

gerçiiiii tel ve telsizleriniz varmış ama :) kısa sürede olsa 5 arabaya rehberlik yapmak güzeldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt