Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fiat linea mı yoksa toledo mu?

Uzun süre kullanıcaksan toledo eğer kısa süre kullanırım dersen linea derim

ne kadar yeni o kadar iyi.. :eek:key:

Linea hiçbir koşulda Toledo nun verdiği rahatlığı güvenliği ve sürüş zevkini veremez. yakıt konusunda Toledo cimri bir araç değildir. Lpg tercih etmek en mantıklısı. Böylece hesaplı bir kullanım sağlanabilir. benzinli linea daha az yakar ama o kasa 1.4 motor sıkıntı yaratabilir. 1.6 dizeli vardı yanılmıyorsam onu tercih edebilirsiniz. (bütçeyi aşar tabi) Linea nın işçiliğinin çok kötü olduğunu okumuştum forumlardan. Tabi incelemek lazım. bütçenize uygun 2006 model toledo styln. bulabilirseniz kaçırmayın derim.

Hiç Linea kullandınız mı?

hayır kullanmadım ama punto kullandım.ne alaka demeyin hemen hemen aynı araçlar kasa hariç...çok ses yapıyor, yol tutuşu o kadar iyi değil ve birazda fazla yakıyor.çok beğendiğimi söyleyemem.

yav arkadaşlar burası seat forumu elbette ben kararsız kaldığım için yazdım lineayı, daha önceki msjlarımda belirttim 20-25 arası para ile parçası ucuz, az yakan konforlu ne alabilirim.2004-2005 opel vectra tavsiye edermisiniz.seat toledo mu alırsınız yoksa opel vectra mı

toledo kalıte anlamında cok daha onde bu gercek ama onemlı olan beklentın ne mesela ekonomı ıstıyorum kalıteyı ıstemıyorum dersen lina ıyıdır olay bu kadar basıt

İki araba arasında kalmak bıraz zor bir durum ben sana bısey anlatıyım sen ona göre düşün karar ver..
Arkadaşım araba arayışına çıktı aradı taradı linea da karar kıldı 2008 dizel multijet dedikleri..
110.oookm 20.oooTL verip aldı
Banada dediki hem dizel hemde senın arabandan 4 yaş genç :p

Ver bır bakıyım nasıl oluyormuş diye kullandım sadece güldüm bırazda acıdım..
Bana göre linea palio nun biraz büyüğü birazda özellik eklemişler ayrı segmente sokmuşlar

1) Virajlara hızlı girdiğin zaman arabanın arkası başka taraftan önü başka taraftan gidiyor
2) Traktör gibi ses çıkarıyor ve bu sesin çoğunu içeri alıyor izolasyon sıfır
3) En son devrine kadar bastım araba kendini toparlamıyor ses var görüntü yok
4) Koltukta emanet oturmuş gibi his veriyor
5) Çok çirkin kılıksız bir araba tavan ve üst direkler kaçak kat atılmış gibi duruyor

bu arabayla 200km yol git tutulmayan yerin kalmaz hiçbir kulvarda toledoyla yarışamaz
YAKIT dersen 200-220 yaktığını duydum
benım araba Lpg de 240 yakıyor ama o rahatlığa değişmem

Geri
Üst Alt