Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fazla yakma sorunu acil yardimm lutfen!!

ozan3423

Kayıtlı Üye
Aracim 1.4 tdi cordoba 2006 model
2.500 devir vites degistirip 2000 devirde araci kullanmama ragmen 1 depo ile (190 tl ) 600 km yi daha gecemedim bu da 0,32 kurus yakmis oluyor km de. Ama herkes 700-800 km arasi gitmen gerekiyor vs vs soyluyor baktirdim enjektorler vs turbo vs hersey normal aracim daha 100 bin km hic bir sorunu yok gorunuyor ama yakit konusu cok uzucu oldu herkes cok az yakiyor vs tavsiye uzerine aldim ama yakiti benzinli ile neredeyse ayni. Acil yardiminiza ihtiyacim var sebebi nedir basina gelen varmi boyle bir durumla karsilasan varmi. Simdiden tesekkurler arkadaslar

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Yedek depoyu dolduruyormusunuz yedekle beraber 55 56 litre alır

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yok hayir isik yandiginda hemen aliyorum 40 lt aliyor ek depoyu dolturrmuyoum 190 tl falan doluyor 600 km zar zor gidiyorum millet 40 lt mazotla 800 falan gidiyormus grubta yaziyorlar hic birsey anlamadim

Doğrudur ben 55 litre ile 1100 1200 km yapıyom sakin kullanım benimki

Yakıtı çok iyi ama seninki 800 1000 arası yapması lazım 55 litre ile yapmıyorsa kontol ettir filitrelerini deiştir farkettirir

Şehir içi ama çevre yolunu fazla kullanıyorum ondan konya düz ova hiç yokuş çıkmıyorum düz asfalt bunlarında etkisi olabilir sabit hız ile gitmeye çalışıyom ama bazen sıkılınca bi kükretiyom motoru bi :)

İstanbul için bence o km normal

İstanbula kendi aracımla geldim geldiğim gibi geri donunceye kadar kullanmadım çile çekmemek için :)

Geri
Üst Alt