Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

farklı bi mercek far...

iyi tarafı uzun hüzme olmadığına göre bi-xenon olmalı. kötü tarafı, optik sanki meydanda kalmış gibi, biraz daha güzel bişey olabilirdi. Paylaşım için teşekkürler.

faruk abi bixenonsa uzun taraf yoktur diye bir kaide yok..audi a6 da falan dediğin gibi uzun reflektörü yok sadece iç kısımda gündüz farı reflektörü war..uzun da kısa da mercekten geliyor..
doğukanin tiguan dada uzun reflektör ya...
ama mesela senin orj bixenon farında bildiğin gibi yine uzun reflektörü mevcut..

bu fara dönecek olursak çok büyük ihtimal h7 mercek bunlar...bixenon mercekleri için çok küçük...daha önce resimlerini gördüm,yine diğer ledli farlar gibi halojen ile kullanim içindir ibaresi var ve halojenle kullananlar var yurtdışında..buna göre mutlaka h7 ya da h1...

p1000514.jpg

p1000518.jpg

seat1110.jpg

Volkan konuyla alakasız ama bu aracın yandan, arkadan görüntüsü var mı?

malesef yok çetin bu aracin farı farklı olduğu için far klasörüne koymuşum başka bir fotosunu eklememişim

çok güzel bence uzun hüzmede dıştan içe alınmış ledlerde audiye en yakın benzerlikte piyasadakilere göre

nerde buldun link ini pm atarmısın bana diğer ledlilerden güzel gerçekten

audi ve yeni mercedes E'deki sisler hariç bu ledleri sevmiyorum...kaliteli durmuyo...bi şekilde bu farlar alınırsa kesinlikle ledsiz kullanılmalı bence...

Bence şekli güzel iyi bir markaysa FK gibi alınabilir bence ama bi daha junyan falan almam kesinlikle......

Geri
Üst Alt