Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Far Yıkama Kapağı

TK909

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar. 2011 leon fr tampon için far yıkma kapağına ihtiyacım var. saygılarımla.

merhaba arkadaşlar. 2011 leon fr tampon için far yıkma kapağına ihtiyacım var. saygılarımla.

Çıkma parça satanları ara yoksa servisten Alman gerekecek 75₺ falandı uzun süre önce şuan nedir bilmiyorum

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

biraz önce eskişehir servisi aradım şase numarası istedi aracınız fr değil parça çıkmıyo dediler. ben piyasadan çıkma aldım sadece kapak lazım dedim bulamayız dediler.

biraz önce eskişehir servisi aradım şase numarası istedi aracınız fr değil parça çıkmıyo dediler. ben piyasadan çıkma aldım sadece kapak lazım dedim bulamayız dediler.

Bildiğin far yıkaması olan bir araç plakası ile de işlem yapabilirsin parça numarasını bulmaları kolay ama uğraşmak istemiyorlar

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

yakın bı dostum pleksıglass kestırdı oraya sonra tampon rengıne boyattı

Geri
Üst Alt