Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Far Değişimi Hakkında

Konuyu araştıran bir genç olarak sonradan katılayım instagramda ''wolfgaragee'' adlı bir sayfa var. Kaza yapan araçlardan çıkma orjinal zarar görmemiş led far ve stopları alıp aracınıza takıyolar ve galiba vagcomla araca okutuyolar ledleri benim gördüğüm kadarıyla şimdilik seat olarak ibiza ve leona yapılıyor. Ondan harici başka araçlara da yapmışlar. Fiyatı da ön+arka 5000-6000 civarıydı yanlış hatırlamıyorsam yorumlarda görmüştüm tam hatırlamıyorum daha sonraki fotoğraflarda fiyatı dmden verdiklerini belirtmiş ben de detay sormadım. Ama yetkili serviste de yapılıyormuş, benim vw yetkili servis çalışanı tanıdığım var yapıldığını belirtti. İnternette forumlarda bazı servisler araçla uğraşmamak için yapmadıklarını belirtmişler ama yine de bakıma gittiğinizde led için diretmenizin faydası var.

Geri
Üst Alt