Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Far bugulanmasi hk.

m_kostik

Kayıtlı Üye
Merhaba,

2018 model sol led far’da bugun araci yikadiktan sonra bugulanma farkettim. Daha once basina gelen oldu mu ? Yarin servis ile gorusecegim.

IMG_0070.JPG

IMG_0075.JPG

Merhabalar, geçen hafta ben de aracımı yıkadıktan sonra buğulanma oldu aynı yerlerde.

Yağmur, yıkanma sonrası bir süreliğine buğulanma normaldir. Eğer araç kuruyup nemlenme hala geçmediyse sorun var demektir, ama kötü haberi vereyim, Doğuş far kusurlarını garantiye sokmuyor. Benim önceki Leon'umda buğu değil, artık göl oluşmuştu, kavga gürültü bağrış çağrış, İspanya ile görüştükten sonra halletmişlerdi.

Tüm farlarda mevcut bir durum. Bu ölçekteki buğulanma çok az bile. Sorun etmeyin, aracınıza keyifle binin.

Tesekkurler, bugun servis ile gorustum onlar da bunun sicaklik farkindan dolayi normal oldugunu soyluyorlar. Su an icin garantilik bir durum yok, bugulanma artarsa gelin tekrar bakalim gibi klasik bir cevap verdiler.

Geri
Üst Alt