Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

exeo almayı düşünüyorum yardım pls???

kasa ve altyapısı b7 audinin aynısı ( 50 bin km kadar 1.6 b7 a4 kullanmıştım ) eğer sağ şeritten yavaş yavaş giderim diyorsan ve yılda 10bin km kadar yapıyorsan alabilirsin.

arkadaşım arabayı benzinle kullanırsan sıkıntı yok fakat tutarda gaz taktırırsan otomatik olarak araç 85 -90 beygir e düşüyüor buda performası etkiliyor istanbul içi gaz taktırmaya mecbursun çünkü dur kalk 45-50kr yakar ama uzun yolda 120 6.vites ist.ankara yolu 7lt samsun rize sahil yolu 4.5 lt. ama çekişde bas 4 devirde 1.4 tsi oluyo sanki araba açık konuşmak gerekirse ralli yapacak san seri araba arıyorsan önermem amma dersenki aile arabası yavaş yavaş kullanıcam ta kendisi gaz la ist. trafiği dur kalk 35kr. şehirler arası ortalama 18 kr. dizelden az yakıyor ve de motor gaz a uyumlu sorunsuz

SEAT EXEO ARAÇ SAHİBİ BİRİ OLARAK BU YORUMU YAPTIM

Geri
Üst Alt