Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

EXEO 2012 Makyajlandı

Erd3434

Kayıtlı Üye
Arkadaslar daha oncede konusu acılmıstı ama toledo tekrar mı gelıyor dıordum ama arac exeo 2012 de makyajlanıyormus....

exeo2.jpgexeo.jpgexeo3.jpgexeo5.jpgexeo4.jpg
SEAT, Frankfurt Motor Show öncesinde 2012 model yılı için makyajladığı Exeo’nun ilk resimlerini bugün yayınladı. Önce kısa bir hatırlatma yapalım; SEAT Exeo, B6 kod numarası taşıyan bir önceki nesil Audi A4 (B6) platformu üzerine inşa edilmişti. Akabinde yarı ömrünü tamamlayan SEAT Exeo makyaj operasyonu dahilinde, güncellenen petek tasarımlı ön ızgara, LED gündüz farı entegre edilmiş yeni ön farlar ve revize edilen jantlar ile ön plana çıkıyor.
İç mekânda ise, yeniden tasarlanan direksiyon simidi ve yeni koltuk döşemeleri dikkat çekiyor.
Diğer taraftan, motor seçeneklerinde, daha fazla verimlilik ve düşük emisyon için küçük değişiklikler yapılmış. Ne yazık ki, TDI ünitelerdeki 7 g/km CO2 emisyon değeri düşüşünden başka mevcut tüm motor gamı yerini korumaya devam ediyor. Ek olarak, Exeo Ecomotive veriyonunda ise start/stop sistemi standart olarak sunuluyor.

Ekli dosyalar

• exeo2.jpg
    exeo2.jpg
    11.6 KB · Görüntüleme: 298
  • exeo.jpg
    exeo.jpg
    10.1 KB · Görüntüleme: 301
  • exeo3.jpg
    exeo3.jpg
    10.7 KB · Görüntüleme: 293
  • exeo5.jpg
    exeo5.jpg
    11.6 KB · Görüntüleme: 291
  • exeo4.jpg
    exeo4.jpg
    11.4 KB · Görüntüleme: 261
içi bu kadar güzelmiydi yahu bunun? testine çıktığımızda hiç beğenmemiştik.

koltuklar harıc zaten audı a4 cabrıo unun ıcı aynısı hatta

çok begeniyorum exeoyu makyajla birazda yüzü gülmüş arkada bi değişiklik yok mu acaba?

arkada sadece benım gordugum kadarı ıle sadece sw nunun resmı var gordugum tek degısıklık dıfrızor

motor seçenekleri zengin olursa bu araç satar exeo 1.6 çok başarısızdı...

en son 1.6 lar vardır.. çok kötü böyle bir araç hemde oto şanzıman seçeneği yoktu.. 2.0 tdi arti dsg koy.. deli gibi satar ^^:D

ayrıca exeo artık show room lara indirilip satılmayacak sipariş usulü 1,6102 1,8turbo 2,0 dizel olarak satılacak şu anda isterseniz sipariş verip exeo alabilirsiniz ben aygüv den aldım başım çok ağardı! :(:kizgin: ama siz özgürsünüz istediğiniz yerden alabilirsiniz!!

Geri
Üst Alt