Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ESP VAR Mİİİ? YOH Mİ?

En basiti ortalama bir süratle sert bir dönüş yapın ( Uygun yol şartlarında ) ekranda esp belirecektir belirmiyorsa zaten yoktur :)

Araçta esp varsa muhakkak devreye alınıp çıkartan tuş/ekran on/off olması gerekir.

Arkadaşlar herkese merhabalar. Aracım bildiğiniz üzere 2013 model 1,2 105 hp TSİ REFERENCE DSGli İbiza daha önceki aracımdan bildiğim kadarıyla ESP beyni bu araçtada mevcut hatta resminide ekleyecem. Ancak aracın içinde hiç bir esp,asr,tcs gibi tuşlar yok. Ancak ESP beyni motor kaput altında var. Bu araba ESPli mi ESP siz mi?

Hatırladığım kadarıyla 100 hp üzeri araçlarda ESP standart dı. DİYE HATIRLIYORUM.

aracınızla patinaj çekerek kalkmayı deneyin, esp var ise mutlaka devreye girer ve ekranda ard arda esp ikaz ışığı yanıp söner..

2015 ibiza da buton yok radyoda dokunmatik olarak var ben ordan açıp kapatiyorum

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar herkese merhabalar. Aracım bildiğiniz üzere 2013 model 1,2 105 hp TSİ REFERENCE DSGli İbiza daha önceki aracımdan bildiğim kadarıyla ESP beyni bu araçtada mevcut hatta resminide ekleyecem. Ancak aracın içinde hiç bir esp,asr,tcs gibi tuşlar yok. Ancak ESP beyni motor kaput altında var. Bu araba ESPli mi ESP siz mi?

Hatırladığım kadarıyla 100 hp üzeri araçlarda ESP standart dı. DİYE HATIRLIYORUM.

Senin mesajından sonra baktım,2015 ibiza style da radyonun hemen altında bi esp tuşu mevcut,ama referance da durum nasıl bilemedim belki sistem konulup aktif edilmemiş yada tuş konulmamış olabilir

Geri
Üst Alt