Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ESKİŞEHİR SCW SORUMLULARI....

arkadaşlar scw eskişehir gurubumuz kuruldu vatana millete hayırlı olsun .... @26_BC_726 murat
@Samet Balcik samet yeni eskişehir scw yöneticilerimiz allah utandırmasın hayırlı uğurlu olsun.

Amin.. Hayırlısı ile çok daha güzel günler bizleri bekliyor.. Bize destek olan herkese çok ama çok teşekkürlerimi sunuyorum.. Alnımızın akıyla bu grubu yüceltecegiz.. Tekrar teşekkürler..

2012 Seat leon 1.4 TSİ 125 hp Copa plus

Amin.. Hayırlısı ile çok daha güzel günler bizleri bekliyor.. Bize destek olan herkese çok ama çok teşekkürlerimi sunuyorum.. Alnımızın akıyla bu grubu yüceltecegiz.. Tekrar teşekkürler..

2012 Seat leon 1.4 TSİ 125 hp Copa plus
Gözüm üzerinizde elimden geldiği kadar yaninizdayim arkadaşlar

16 cdf 48

Güzel abilerim bu güven eemeğinizi boşa çıkarmamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret göstercez. SCW ailesinin güzel bi ili daha eskişehir olur inşallah. Desteğiniz ve güveniniz için teşekkür ediyorum @Maviş @dadaş34

Hayırlı uğurlu olsun samet...Allah utandirmasin yeni görevinde...

Geri
Üst Alt