Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ERK's RZ 014 ibiza TDI

benim ön sol porya kaldı onu da değişmem lazım...

maşallah allah nazarlardan saklasın, çok güzel bir araba. arabanın her evrini fotolamışsın. 2 gündür konuyu inceliyorum :) hayran kaldım.

bu arada banada ürün temini konusunda yardımcı olabilirmisin. nerden temin edebilirim gibi :)

Allah razi olsun Resul; tesekkur ederim..

cok emek verdim ve hala da vermeye devam ediyorum.
elimden geldigince yardim etmeye calisirim tabi.

• Beğen
Reaksiyonlar: RD38
Rıza masallah,

Amerikan park modulmmu yoksa senmı yaptın? Birde on tampon fr arkası cupra sanırım dımı?

Rıza masallah,

Amerikan park modulmmu yoksa senmı yaptın? Birde on tampon fr arkası cupra sanırım dımı?

Cahit amerikan park modulunden aldim; cok pratik bir sistem :) tavsiye ederim. Digeri gibi delip bicmeye gerek kalmiyor.
Tamponlar aynen dedigin gibi. Fr tampon bende orjinalden vardi; arkayi cupra aldim sadece.
Cupra on tampon 1.4 tdi da skintili zaten; intercooler hava almiyor..

Cahit amerikan park modulunden aldim; cok pratik bir sistem :) tavsiye ederim. Digeri gibi delip bicmeye gerek kalmiyor.
Tamponlar aynen dedigin gibi. Fr tampon bende orjinalden vardi; arkayi cupra aldim sadece.
Cupra on tampon 1.4 tdi da skintili zaten; intercooler hava almiyor..

bizi ertunctanmı aldın modulu?

aylardir suregelen suskunlugumuzu bozduk ve yeni imajimizla karsinizdayiz :)

*Koni Sari Amortisor + H&R 5 lik yay

*On tampon komple FR izgaralar ve FR Panjur

*Siyah zeminli Stoplar

Geri
Üst Alt