Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ERK's RZ 014 ibiza TDI

ERK_RS

Kayıtlı Üye
Sevgili arkadaslar aracimin hikayesini buradan anlatacagim sizlere ve her gecen gun yeni birseyler ekledikten sonra fotograflarini koyacagim.

2. sayfa: Profesyonel Fotograflar
5. sayfa: Cupra Ic detaylari ve Cupra Arka tampon
6. sayfa: Mat siyah tavan
8. sayfa: tavan folyosu sokuldu ve on camlara ruzgarlik fotograflari,
yeni petekli on panjurlar ve cam filmi
10. sayfa: Drag Spec jantlar & Karmasik folyom & Scirocco anten
19. sayfa: Coilover + On izgaralar mat siyah boya + yan citalar govde rengi + 20mm spacer ve Turbo saati
41. sayfa: Cupra Jantlarim + FR direksiyon ve Vites topuzu
46. sayfa: guzel bir fotograf
47. sayfa: Muzik sistemim.
53. sayfa: Yeni amerikan parklar ve On Logo
61. sayfa: Bakim ve Yeni Frenler
62. sayfa: FR bobrekler, izgaralar ve Ozel Lip

kendisini 30.09.2008 de ilk teslim aldigim zamani. sicak sicak cektigim fotograflar:

baktim araba boyle cok sade, ilk olarak on tampon da plakanin yanlarini boyatmayi dusundum. cupra taponunda gordum aslinda o sekilde oldugunu, bilmiyordum bu tamponun fr tamponu oldugunu :) ilk adim da kenarlar boyandi:

ikinci asama da egzosu gozukmeyen araba beni tatmiin etmez, o yuzden bmwlerde gorup begendigim nikelajli kafaligi cikmacidan bulup taktirdim:

artik cam filmine gecmenin zamani geldi :) gri-siyah butunlugunu tamamlamanin bas sarti cam filmi:

aracimin arkasinda bi eksiklik hisseder gibi oldum :( dedim acaba bu eksiklik ne?? dusundum, dusundum ve sonunda APP plaka olmali dedim.

gunun birinde baska bir forumdan uye arkasim sayesinde maalsef ki pert olan cuprasindan cikarttigi orjinal kule gergisini satin aldim ve ayni gun on tampon da plakaligin altinda ki uzun kisimi da boyattim. boylelikle arabanin onu leon cupralarda ki gibi oldu.

uzun bir amerika tatilinin ardindan aracimi cok ozlemistim. gelir gelmez hemen K&N kapali kutu hava filtresi, on logo iptalli siyah izgara ve eski kasa leonlar icin olan cupra kaarligi aldim. hava filtresi aldiktan sonra daha iyi soguk hava akisi saglamak icin de borusunu amyant ile kaplayip alimunyum bantla cevresini sardim.

• Beğen
Reaksiyonlar: RD38
artik aracimin on tarafi ile ilgili yapacaklarim bitti, fakat aracim cok yuksek geliyor gozume. o yuzden iyi bir arastirma sonucunda uygun fiyata buldugum orjinal seat aksesuari olan Eibach 3,5cm yay aldim aracima.
watermark.php

watermark.php

watermark.php

watermark.php

güzel olmuş valla bi solukta okudum hepsini.

inşallah jantlarla ilgili fikirlerini da okumak nasip olur diyelim :)

güzel olmuş valla bi solukta okudum hepsini.

inşallah jantlarla ilgili fikirlerini da okumak nasip olur diyelim :)

insallah kardesim o gunler de gelecek :)

ama once cupra arka tampon ve chip var sirada. en son jant. hatta jant konusunda bende mehmet abi gibi yaparim herhalde, 17 yerine 15" en hafifinden bir jant alirim.

bu arada bu gun eryadaydin sende ama tanisamadik seninle.

Masallah rıca cok guzel olmus konun,ayrıca egsoz ucunu da ıyı akıl etmıssın yakısmıs.

kazasız belasız rıza. çok şık duruyor ibizan. ama chip şart tdi motora. performans içinde 15" hafif bir jant iyi gider bence.

Allah nazardan saklasın.. :)

arkadaslar cok tesekkur ederim iyi dilekleriniz icin.

kazasız belasız rıza. çok şık duruyor ibizan. ama chip şart tdi motora. performans içinde 15" hafif bir jant iyi gider bence.

mehmet abicim sirada cupra arka tampon ondan sonra chip var.
en son ise senin jantlardan alacagim :)

Geri
Üst Alt