Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

erenköyden sevgiler SCW..(beyaz leon 1.6)

arac bendeyken gördünüz mü diye bu yuzden sormustum egzoz sisteminde ufak oynamalar yaptım suan iyi güzelde yorumlar alıyorum ama ben pek memnun kalmadım önerebilceğiniz bi yer var mı kafamda bişeyler var ama yinede fikrinizi almak isterim fakat size katılmayarak je-design spoilerda ısrarcıyım:D

egzos konusunda aynı fikirde olduğumuza sevindim =)
can'da bilir, son susturucuyu komple iptal edin tamponun dışına kadar düz boru çektirin. çıkan sesin güzelliğine inanamayacaksınız.
nasıl olacağını merak ediyorsanız son susturucunuza giden boruya 2-3cm2 lik bir pencere açtırın kaynak ile..çıkın 1-2 tur gazlayın..sonra zaten iptal ettirmek isteyeceksiniz..yüksek devirlerde aracın içinde biraz uğultu oluyor, ve kazara polis çevirirse egzosla oynanma olduğunu kesin anlar =)
bu riskleri göze aliyorum derseniz hiç düşünmeden yaptirin =) ben yaptirdim 2-3 gün gezdim, sonra polisle vs. uğraşmak istemediğim için geri taktırdım son susturucuyu...

ailemize hoşgeldiniz, jantın çok güzel :) aktif forumlar dilerim..

egzos konusunda aynı fikirde olduğumuza sevindim =)
can'da bilir, son susturucuyu komple iptal edin tamponun dışına kadar düz boru çektirin. çıkan sesin güzelliğine inanamayacaksınız.
nasıl olacağını merak ediyorsanız son susturucunuza giden boruya 2-3cm2 lik bir pencere açtırın kaynak ile..çıkın 1-2 tur gazlayın..sonra zaten iptal ettirmek isteyeceksiniz..yüksek devirlerde aracın içinde biraz uğultu oluyor, ve kazara polis çevirirse egzosla oynanma olduğunu kesin anlar =)
bu riskleri göze aliyorum derseniz hiç düşünmeden yaptirin =) ben yaptirdim 2-3 gün gezdim, sonra polisle vs. uğraşmak istemediğim için geri taktırdım son susturucuyu...

söylediğin işleme baslamıstım bende napalım artık polis görünce dikkatli olucaz alıstık artık:)

hatta eski sahibindeyken sureklı goruyodum hatta uye yapalm gibi dusunce gecıyodu ıcımden sana kısmetmiş :)
ahh ahh otobana cıkana kadar cektıgımız trafık yetıyo zaten ondan sonra basıncada yakıyoruz ne varsa..

Geri
Üst Alt