• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

epc

rüzgar

Kayıtlı Üye
İsim
tufan demirkır
Nereden
Tekirdağ
Araç
Leon 1.6 TDI Style
Plaka
59YZ166
cezmi abi öncelikle saygılar.epc ışığı ile birlikte bazı sarı arıza ışıkları yanıyor ama kontağı çevirince hepsi sönüyor.yani motor çalışırken bir arıza ışığı yanmıyor.bir problem olduğunu nasıl anlıyoruz.ilk açılıştaki ikazlarmı dikkate alınmalı yoksa bir problem yokmu? kafam karıştı.

mayham85

Kayıtlı Üye
İsim
Yunus Emre ŞİMŞEK
Nereden
Eskişehir
Plaka
06 BZ 6686
motor çalışırken ışık yanmıyorsa problem yok demektir.

Koz

Kayıtlı Üye
İsim
Koray
Nereden
İstanbul
Plaka
34 FZ 9661
Bu Gün Seyir Halindeyken Epc Lambası Yandı 1 dakika Gibi Bir Süreyle Park Ettim Aracı Daha Sonra Denemek İcin Stop Edip Birdaha Calıstırdıgımda Lamba Sönmüstü Arabayı Cuma Günü Aldım Daha Önemli Birsey Varmıdır?

Lejyoner

Administrator
İsim
Gökhan
Nereden
İstanbul
Plaka
34 AE 3609
Bu Gün Seyir Halindeyken Epc Lambası Yandı 1 dakika Gibi Bir Süreyle Park Ettim Aracı Daha Sonra Denemek İcin Stop Edip Birdaha Calıstırdıgımda Lamba Sönmüstü Arabayı Cuma Günü Aldım Daha Önemli Birsey Varmıdır?
EPC lambası sanırım kötü yakıt seçiminde yanıyor diye biliyorum,en son nereden yakıt aldınız.?

Koz

Kayıtlı Üye
İsim
Koray
Nereden
İstanbul
Plaka
34 FZ 9661
Benzini ankara opetten aldim bilmedigim bi benzinciden bende yakittan diye dusundum cunku kisa bi sure yandi sadece

YCO

Kayıtlı Üye
İsim
Yiğit
Nereden
İstanbul
Plaka
TM2556
servise götürüp arıza kayıtlarına bakılmasında fayda var..

kurtbil

Kayıtlı Üye
İsim
Can Kurtbil
Nereden
İstanbul
Plaka
6R Polo GTI
epc anlık arıza kodları da atayabılır cok onemlı olmayan.mısal fren musurunde b sorun olur arka stoplar komple yanmaz epc yanar sonrasında kendı kendıne duzelır epc soner.Elektronık aksamdakı arızalarda Epc yanar

Üst Alt