Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Epc ışığı yanıyor 5 bin cevri geçmiyor YARDIM!!!

Aracım 2013 model İbiza cupra aracım dip gaz verince 5 bin devri geçmiyor ve tekliyor çok zorladığımda ise araç epc ve motor ışığı yakıyor zorlamazsam ışıklar sönüyor araç 160 km/h hızı geçmiyor sorun nedir bunu yapabilicek usta var mı yoksa hiç uğraşmadan servise bırakmakmıdır çağre

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Aracı zorladığınız için korumaya almış olmalı kendini ayrıca yakıt ta sonlarda ise depodan pislik yada tortu da çekmiş olabilir
Aracı bir süre stop edip bekleyin normal seyir edin ve durun bunu birkaç defa yapınca normal algılayıp motor blokajını kaldıracaktır

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracı zorladığınız için korumaya almış olmalı kendini ayrıca yakıt ta sonlarda ise depodan pislik yada tortu da çekmiş olabilir
Aracı bir süre stop edip bekleyin normal seyir edin ve durun bunu birkaç defa yapınca normal algılayıp motor blokajını kaldıracaktır

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2 gündür bu sorundan muzdaribim başka sorun nedir yakıtı fulledim katkı koydum gene olmadı düzelmedi

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Gizli ozelliklerden hiz limitoru iptal ettirin gecmis olsun... :)

Daha evvel 160 i gecebildiniz mi gecmediyseniz limitli demekki....pcye gecince yazarim

Yazalımla alakalı olabilir mi

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6 bin de kesiciye girer normalde ama her zaman girer ve herhangi bi ışık yakmaz ,siz bi gosterin servise

Geri
Üst Alt