Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Egzoz

CUPRA BOCANEGRA

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar aracım golf 7 1.4 tsı 140 hp dsg daha önce ortayı iptal etmiştim ses az geldi sonra ortayı iptal edip sona küçük tüp susturucu taktırmıştım ses çok güzeldi patırdaması felan sonra Downpipe yaptırdım yakıt inanılmaz arttı tamamen orijinale döndüm uzun bir süre öyle kullandım şimdide çok sessiz geliyor :) sadece sonu iptal etsem nasıl olur ses çok artar mı birde patırdar mı yoksa yine ortayı iptal edip öyle mi kullanayım cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim

daha önce ortayı iptal etmiştim ses az geldi sonra ortayı iptal edip sona küçük tüp susturucu taktırmıştım ses çok güzeldi patırdaması felan
Tekrar buna dön bence.

Merhaba arkadaşlar aracım golf 7 1.4 tsı 140 hp dsg daha önce ortayı iptal etmiştim ses az geldi sonra ortayı iptal edip sona küçük tüp susturucu taktırmıştım ses çok güzeldi patırdaması felan sonra Downpipe yaptırdım yakıt inanılmaz arttı tamamen orijinale döndüm uzun bir süre öyle kullandım şimdide çok sessiz geliyor :) sadece sonu iptal etsem nasıl olur ses çok artar mı birde patırdar mı yoksa yine ortayı iptal edip öyle mi kullanayım cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim

Bana kalsa orta iptal edilip son kısmı boşta bırakmak daha güzel ses veriyor sadece ufaktan bir homurtu ama size anladığım kadarıyla yetmeyecek

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Patırdamıyorsa sıkıntı aslan besleyen yemini düşünmez

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cevaplarınız için teşekkür ederim aile ile kullandığım için çok sesi artsın istemiyorum malüm birde cezalar var ortayı iptal edince ses çok az oluyor
Orta kalsa sona düz boru yapsam ses çok olur mu veya orta kalsa sona küçük tüp susturucu nasıl olur benim istediğim tatlı bi homurtu bir de vites geçişlerinde patırdaması

Düz Krom Boru, Kat, Orta, Son Susturucu İptali Yapacaksınız, Vanalı, Kumandalı Varex Koyduracaksınız Sizin İlacınız. Yakıt Ne Kadar Arttı ? İnanılmaz Yazmışsınız 0-100 KM'de 25 Litre Felan Yakmaya Başlamadı Umarım ? Aracım Bu Şekilde 150'lik ACT Stage 1 Yazılım İle 200 Oldu, 0.100 KM'de Şehir İçi 5.5-8.5 Litre Arası, Şehir Dışı 5 Litre Yakıyor.

Bende downpipe düz boru sonda küçük tüp susturucu vardı yolda giderken benzin ibresinin düştüğünü görebiliyordum yazılım yoktu A3E764E2-B1F1-48E4-A76C-14D0A06C706F.jpeg

21.3 İle Başlayıp Düşer Hocam Benim 25 İle Başlayıp Trafiğe Girmezsem 5'e Kadar İniyor, Sürekli Böyle Seyrediyorsa Yazılım Yaptırmanız Lazımdı.

Yok düşmüyordu valla bende bunun altından kalkamam dedim :) o yüzden hiç yazılımda yaptırmadım direk orjinale döndüm

O Zaman Güzel Bir Yer Seçip, Kat, Orta Ve Son Susturucu İptali İle Düz Boru Dump Pipe İle Kumandalı Varex Yaptırın, Ve Güzel Bir Yazılım İle Keyfinize Bakın. 2500-3500 Arası Bir Paraya Halledersiniz Hepsini.

Geri
Üst Alt