Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ege bölge organizasyonları.

İzmir' can geliyor inşallah

Beni EDS ler İYİ tanır

@ycalayir kardeşimle bir iki kez buluştuk. Ve halen irtibat halindeyiz. Sizlerle de tanışmak isteriz izmir'liler... En azından trafikte görünce bir selam verilse o bile yeter...
Balığa gidelim balığa :D

Arkadaşlar bayram öncesi bayram sonrası falan filan yok pazartesi günü iş çıkışı tanışma buluşması yapalım desem kaç kişi gelicek... Herkes istiyor buluşmayı ama organizasyona gelince fıs. Pazartesi 8-9 arası varmı gelecek arkadaş...

Arkadaşlar bayram öncesi bayram sonrası falan filan yok pazartesi günü iş çıkışı tanışma buluşması yapalım desem kaç kişi gelicek... Herkes istiyor buluşmayı ama organizasyona gelince fıs. Pazartesi 8-9 arası varmı gelecek arkadaş...
Ben kendi adıma bursadan geleceğim için bayramdan sonra
Yanına gelirim hafta ici zor olur senide bursa ya beklerim

Ben kendi adıma bursadan geleceğim için bayramdan sonra
Yanına gelirim hafta ici zor olur senide bursa ya beklerim
Yok zaten senin için söylemedim... Her zaman beklerim bende.. Ama İzmirde bu kadar arkadaş varken senden beklemek abes olur zaten :)

Adresini msj at yollayayım kardeşim

Beni EDS ler İYİ tanır
Yanlız eskiden bu resimdeki vardı bende. İnstagram da görüyorum farklı sticker lar takıyosunuz yakışıklı. Farklı vrsa ondanda gönder kardeşim. Özelden yazıyorum adresi...Bu arada buradaki arkadaşlar adına bi kaç tane gönderirsen sevinirim. Teşekkür ederim yada ederiz :)

Geri
Üst Alt