Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ege bölge organizasyonları.

karadenizi alacam inş :D bana acil scw bayrağı yollayın batumda sallandırayım :)

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Ben ordayken de öyleydi SCW İzmir... Artık sizlerin hevesi ve gayreti sayesinde olacak umarım... Ben de oraya geldiğim de haber veririm... küçük bi buluşma yaparız...

İnşaALLAH buluşuruz... Trafikte sağda solda çok seat görüyorum.
Hele arabamı ilk aldığımda , yeni olmasından kaynaklı mı bilmiyorum ama her gördüğüm seat'a sellöktör yapardım :) Sonra sonra karşılık alamayınca bende geçer gider olmuştum...
En azından yeni bir arkadaş buldum. Arabaları karşılaştırdık. Ufak tefek kafamıza takılanları konuştuk ve iyi de oldu.
Trafikte selamlayacağım bir arkadaş edinmek güzel birşey...

cezmi abi şöle buluşmalarda fotoğraflarda iki elimizle tutmak için scw bayrağı varmı :) 2 cordoba 2 ibiza batum cıkartması yapacaz hepsi modifiyeli araçlar :) @kfy

cezmi abi şöle buluşmalarda fotoğraflarda iki elimizle tutmak için scw bayrağı varmı :) 2 cordoba 2 ibiza batum cıkartması yapacaz hepsi modifiyeli araçlar :) @kfy
Bi ara vardı hemde SCW Ankara SCW istanbul yazılı bir kaç tane birden fakat nerde kimde kaldı hiç haberim yok.Gerekirse yaptıralım @Lejyoner

Batum çıkarması ne zaman olucak?Temmuz ortası orada olucam bi aksilik olmazsa Artvin de Offroad yarışlarına gelicem

Geri
Üst Alt