Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ECO OBD2 Yakıt Tasarruf Cihazı Dizel Araçlara Uygun

Kuzeylee

Kayıtlı Üye
Başlıktaki ürün dizel araçlarda geçekten bir tasarruf sağlıyor mu? hepsiburada kullanıcılarının tamamı olumlu yorumlar yapmış tavsiye eder misiniz?
[doublepost=1517309672,1517302334][/doublepost]????
[doublepost=1517315117][/doublepost]bu konuda bir görüşü olan yok mu?

Başlıktaki ürün dizel araçlarda geçekten bir tasarruf sağlıyor mu? hepsiburada kullanıcılarının tamamı olumlu yorumlar yapmış tavsiye eder misiniz?
[doublepost=1517309672,1517302334][/doublepost]????
[doublepost=1517315117][/doublepost]bu konuda bir görüşü olan yok mu?

Ben pek inanmıyorum açıkcası bunlara kullanmadım o yüzden bana göre yakıtı iyi zaten ateca’nın

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Günümüz teknolojisinde firmalar az yaksin diye ellerinden geleni yaparken neden böyle bir ürünu kullanmazlar. Çünkü inandırıcı değil. İnanın tasarruf yapsa anında arabalarda goruruz. Böyle şeylere bende inanmıyorum. Evet yorumlar güzel ama bana mantıklı gelmiyor. Belki de ön yargı...

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

kıymetli yorumlarınız için teşekkür ediyorum.görüşlerinizi dikkate alarak bu ürünü kullanmayacağım

Geri
Üst Alt