E- mode uyarısı Leon Fr 2015 140 hp | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

E- mode uyarısı Leon Fr 2015 140 hp

Konu, 'Forum Yardımı' kısmında ahmet6334 tarafından paylaşıldı.

1. ahmet6334

ahmet6334 SCW Üyesi

730
    898
    93
    Arkadaşlar kontagı actigimda bu uyarıyı alıyorum bilgisi olan varmıdır.
    --- Mesajlar birleştirildi, 30 Aralık 2016, İlk Mesaj Zamanı: 30 Aralık 2016 ---
    @memet_one kanka bilgin varmı resim hakkında senin

Ekli Dosyalar:

Mobil sürüm kullanılarak gönderildi
  2. ozgunay

ozgunay SCW Üyesi

28
    12
    3
    Eco mod olabilir. Arabada teyp far vs. uzun sure hareketsizken acik kalmissa bu uyari geliyor. 2-3 km hareket edip kontak acayip kapayin , tekrar geliyorsa akunuz omrunu tamamliyordur.

Bunu beğendi. ahmet6334 bunu beğendi.
  3. mrsoldz

mrsoldz SCW Üyesi

10
    8
    3
    sonucunu paylasirsan bizim icinde iyi olur. konu takibimde.

4. ahmet6334

ahmet6334 SCW Üyesi

730
    898
    93
    Su an 11 ci leona biniyorum eco mod la alakası yok resim cok farklı gizli özelliklerini.actırdım bu cıkmaya başladı aküde sorun yok başka bişey bu

5. PATRON

PATRON
    Administrator

10.785
    2.489
    113
    Yabancı forumlara da baktım bununla ilgili hiç bir şey yok. Eco mode ile alakalı göze ilk çarpan. Ama bilgisayara bağlanmadan anlaşılabilir mi bilmiyorum ben de ilk defa duydum.

6. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

8.770
    6.318
    113
    Bu sorun gizli özellik çakışması sonucu olabilir ahmet eski setap dosya geri yüklensin açılan özellikler aynı şekilde düzeltilsin arıza gidecektir gitmez ise arıza hafızasına bakıp ona göre servise sormak gerek

Bunu beğendi. ahmet6334 bunu beğendi.
  7. ahmet6334

ahmet6334 SCW Üyesi

730
    898
    93
    Tamam kanka bugun gizli özellikleri tek tek kapatıp yeniden actırıcam bakalım
    --- Mesajlar birleştirildi, 31 Aralık 2016, İlk Mesaj Zamanı: 31 Aralık 2016 ---
    Sonucu paylasıcam tekrar
    --- Mesajlar birleştirildi, 31 Aralık 2016 ---
    Sonuç ÇÖZÜME ULAŞILDI
    Eko sport modlarının gösterge ekranına verilmesinden kaynaklı cıktıgı görüldü ve o gizli özelligi kapattık gitti
    Özellık atıracak olursa arkadaşlar multimedya da bulunan kişisel kullanım olan sport eco ve kişilel olan kodu km ekranında görmek isterseniz gizli özelik acılıyo fakat bu diger uyarı cıkıyo uyarının zararı yok fakat benim için fazla bir görüntü oldugundan bu özelligi Devre dişi biraktım sorun yok su an...

LKTN ve memet_one bunu beğendi.
  8. LKTN

LKTN SCW Üyesi

882
    625
    93
    Bence aracın rolanti halinde giderken aküye geri enerji dönüşü olduğunu gösteren bir kodu aktifleştirmiş olabilirsiniz. Ekrandan e-mode diye bir ayar geldi mi bakar mısınız ?

9. ahmet6334

ahmet6334 SCW Üyesi

730
    898
    93
    Sorun giderildi.acıklama yaptım kardeşim gizli.özelliklerin bir tanesinin acılmasıyla oldu kapattım düzeldi

Bunu beğendi. LKTN bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş