Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Eşim Ve Aracım:)

eşimin araba kullanma isteğinden dolayı dsg leon aldım ve 8 aydır toplamda 3 ya da 4 kez kullanmıştır. maddiyatı bi yana fren yerine gaza basmaları, karşıdan büyük araç gelirse aniden direksiyonu kırmaları derken can güvenliğimiz için aracı kullanmaması konusunda anlaşık. kendisi arabaya zarar vermekten korktuğu için kullanamadığını iddia etti ama neyse :)şimdi maddi durumumuzu biraz toplayıp ucuz yollu araç alma düşüncesindeyiz. yeni alınan arabayla şoförlük öğrenmek maliyetli olabilir yapmayın derim. :)

eşimin araba kullanma isteğinden dolayı dsg leon aldım ve 8 aydır toplamda 3 ya da 4 kez kullanmıştır. maddiyatı bi yana fren yerine gaza basmaları, karşıdan büyük araç gelirse aniden direksiyonu kırmaları derken can güvenliğimiz için aracı kullanmaması konusunda anlaşık. kendisi arabaya zarar vermekten korktuğu için kullanamadığını iddia etti ama neyse :)şimdi maddi durumumuzu biraz toplayıp ucuz yollu araç alma düşüncesindeyiz. yeni alınan arabayla şoförlük öğrenmek maliyetli olabilir yapmayın derim. :)
Valla yaz başında benimki marspiyeli kaldırıma surttu. Düzeltme , boya 200 TL ye hallettik. İnşaallah daha büyük masraf açılmaz. Yapacak bişey yok artık .kaptırdık bir kere

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Benim eşimde aynen, o trafik korkusunu , otomatik vitesli değil araba diyerekten kurtarmaya çalışıyor. Bakalım havaların durumuna göre başlayacağız inşallah. Ayrıca kötü bir özelliği var aşırı inatçı, 1 sene sonra olsun ama genede olsun der. Kullanamaz isede vurur eder ben kullanırım der. Ondan çok endişeliyim.

aslında en güzeli boş bir arsa bulup düzenli olarak dur kalk ve park eğitimi yaptırmak. vurabileceği ya da tedirginlik yaratacak bir şey olmasın. bir de sakinleştirici bişeyler alırsak katlanabiliriz bence :)

Sakinleştirici güzel fikir miş. Ben bizim hastaneden bir morfin araklıyayım. Ancak beni o keser')

Tüm yorumlara şöyle bir baktım da kendimde dahil her erkeğin yaşadıkları aynı.. :) geçen sene 1.2 Tsi dsg ibiza aldım. Haliyle eşimde de ehliyet var ve o da kullanmak istedi. Aracını 4 saat bir fiil yıkayabilen bir insanım ve eşimin ilk sürüşünde kavga bile etmişimdir. Evet araçta olağan dışı en ufacık sesi bile duyarız ama bayanlar duymazlar. Çukurlardan Allah ne verdiyse geçerler. Soğuk havada aracın ısınmasını dahi beklemiyorlar. Doğrudur.. Ancak onları da üzdüğünüze değmez (benim vardığım kanı..) Aracın bu çektiği sıkıntıları görünce iyiki seat almışım diyorum çünkü başka bir araç bu kadarına dayanamazdı. Şuan bizim bulduğumuz çözüm şöyle, eşim ben yokkken aracı çok güzel kullanıyor :) Bi yere gideceksek te benim yanımda direksiyona elini dahi sürmüyor... Bazı sesleri de ben duymaz oldum (her ne kadar içim gitsede). Şuan Hafta sonları en büyük hobim ankarada sanayi ye gitmek oldu. Esnaf tanıdıklar ediniyorum çevre yapıyorum. Gül gibi geçinip gidiyoruz :)

Bende de bu tarz bir problem var ve bu konuda titizligimle on planda olduğum için herşeyi kendim yapacağımı söylemekten asla cekinmem ayrıca ek olarak hanım benden güzel araba bile kullanıyor olabilir arkada 2 c ocugumuzda oturabilir karşıdan gelen araç ondan daha dikkatsizce gelirse ne olur bunlar çok iyi düşünülmeli mümkün mertebe erkek kendi yapmalı imtiyaz bile vermemeli kendi kanaatim... saygılar..

Bana sorarsan
Önce bir direksiyon hocası tut ve hocanın aracıyla çalışsın. Hoca eşinin seviyesinin durumuna göre senin aracında eğitim vermeye başlasın.

Şayet ben öyle yapcam fakat kızçem küçük nasıl olur bilmem

Bu devirde bayanların araç kullanması bana göre şart.
Çünkü acil durumda hele de çocuklu olup benim gibi vardiyalı çalışıyorsa kesin kullanması gerekli
Haaa bir de yemeğe gidip alkol almaya kalksan şoför lazım

Geri
Üst Alt