Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Durduk yere sifirlanan veriler

kojiroh

Kayıtlı Üye
Dun bol trafikli siradan bir Istanbul ici kullanim sonrasi yine siradan bir sekilde arabayi park edip eve girdim. Sabah ise gideyim diye arabaya binince aractaki bircok verinin durduk yere sifirlandigini gordum. Tur sayaci, yakit sonrasi/uzun donem kullanim verileri, aracin saati, saat dilimi falan hepsi sifirlanmis. Sifirlanmamis veya silinmemis tek sey radyo kanallari (ki onlarin da adlari ucmus frekans yaziyor sadece) ve toplam KM bilgisi olmus.

Tabii ki cok anormal bir durum ama panige kapilmayi gerektirecek bir durum var mi merak ediyorum. Yazilimsalsa olur oyle seyler der gecerim ama donanimsalsa sikinti. Var mi benzer bir sorun yasayan ya da neden olabilecegini bilen?

Edit: Teknik destek kismina yazsaymisim daha iyiymis aslinda sanki kusura bakmayin. Ibiza'ya ozel bir problem oldugunu sanmiyorum cunku.

Yeni İbiza'ya özgü bir sorun, forumlardan, face gruplarından belki 50 kullanıcıdan aynı şikayeti duydum. Servise gittiğimde sistemden baktık, sizden başka böyle bir şikayette bulunan yok deyip yolladılar çünkü çözümü yok. Sanırım garanti süresi doluncaya kadar bu şekilde oyalayacaklar herkesi.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt