Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DSG Kullanım Bilgisi Resetleme

Bende denedim bir fark olmadı doğrusu ben memnunum geçişlerden (6ileri)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Peki arkadaşlar araçta anahtarsız çalıştırma varsa nasıl olacak bu aşamalar?
"Start" düğmesine ya basılır/ya basılmaz çünkü!

Peki arkadaşlar araçta anahtarsız çalıştırma varsa nasıl olacak bu aşamalar?
"Start" düğmesine ya basılır/ya basılmaz çünkü!

Zaten anahtarsız çalıştırmada fren pedalına basılmadan araç çalışmaz siz start butonuna bassanız bile o yüzden de araç kendini boşa çıkartıp sonrası hareketi size bırakır

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

o işlem bildiğim kadarıyla sadece yazılımı sıfırlamıyor, aynı zamanda debriyaj kalibrasyonu da yapıyor, zamanla baskı balatalar aracın hesapladığından fazla aşınabiliyor, yeniden kalibre edip yeni pozisyona uyum sağlanınca da yaşanan pek çok sorun ortadan kalkabiliyor.

Eğer aracı genelde sakin kullanıyorsak bu işlemden sonra yinede gaz pedalını daha aktif mi kullanalım

paylaşım için teşekkürler tümseklerden geçerken 2 ile anlamsız birsekilde 1 atıp devir 3000-3500 e gelip motor bağırıyordu bir kararsızlık vardı resetledim düzeldi 2018 model km 5000 di

İlginçmiş yeni gördüm konuyu.Bir zararı yoksa deneyelim bakalım

paylaşım için teşekkürler tümseklerden geçerken 2 ile anlamsız birsekilde 1 atıp devir 3000-3500 e gelip motor bağırıyordu bir kararsızlık vardı resetledim düzeldi 2018 model km 5000 di
gerçekten 2 den 1 e alma işi düzeliyor mu ben uyuz oluyorum lo duruma

benim aracım manuel bu resetleme işlemi DSG için varsa manuel içinde var mıdır?

Geri
Üst Alt