Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

dsg 7 kavrama arızası

Yarı otomatik snzimanin titremesi kadar daha normal ne olabilir ki.baskı balatadan eminseniz hiç korkmayin

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Aynen hafif bi titreme değil zaten bahsettiğim. Önceki mesajlarıma bakarsan benim aracın camları titriyordu. Normal bir titreme sorun değil. Yanlız insanlar baskı balatalarından emin değiller. Bu yüzden servise gitmelerini önerdim. Çünkü maliyetli bir çıkmazın içinde kalınabilir.

Aynen hafif bi titreme değil zaten bahsettiğim. Önceki mesajlarıma bakarsan benim aracın camları titriyordu. Normal bir titreme sorun değil. Yanlız insanlar baskı balatalarından emin değiller. Bu yüzden servise gitmelerini önerdim. Çünkü maliyetli bir çıkmazın içinde kalınabilir.

Anladım.Baskı balata bitmiştir camlar titriyorsa.yarı otomatik ler baskı balatayi daha çabuk tüketir manual e göre.ve bir de baskı balata bitik veya asinmis kullanılmaya devam edilirse volantta iz yapar yer yapar.bu da titremeden öte aşırı silkeleme yapar.senin aracinda böyle sanırım.

Anladım.Baskı balata bitmiştir camlar titriyorsa.yarı otomatik ler baskı balatayi daha çabuk tüketir manual e göre.ve bir de baskı balata bitik veya asinmis kullanılmaya devam edilirse volantta iz yapar yer yapar.bu da titremeden öte aşırı silkeleme yapar.senin aracinda böyle sanırım.

Volantta sorun yokmuş neyseki. Ama biraz daha binseydim olacak oydu.

Titreme başlar başlamaz götürdüm aracı zaten sert kullanma huyum da yok. İster şans de ister kısmet. Zarar görmemiş. Direk kavrama seti değişti. Şimdi sadece adaptasyonla ilgili bir sorun var gibi. Devir aralıkları değişmiş. Bu yüzden arada sarsıntılı geçişler yapabiliyor. Bu yüzden yarın adaptasyon yapan usta ile yeniden bakacaz.

Arkadaşlar merhaba
Bendede 1 2 geçişlerde sorun var fakat geçen hafta sonu hava yağışlı olduğu derece düşüktü o zaman titreme yapmadı ama ondan önceki hafta hava da güzeldi titremede vardı hava durumuna göre titreme yapıyor bunun sebebi nedir acaba garantım devam ediyor ama egzoz ve yay var orijinal yayları takıcam son susturucuyu takıcam kaynak izini sorun yaparlar mı ve sağda solda kafa var onlarıda bağlamayı düşünüyorum sıkıntı çıkarırlar mı

İyi Günler Benim aracım 2013 model ibiza 95000 i devirdim ve bu titreme 94000 de yapmaya başladı 95000 de yağ değişimi için için özel servise gittim ustaya kavramada da sorun var 2 de 1100 devir civarları gaza yüklenirsem birde hafif yokuşsa titriyor dedim usta da kavramadandır dedi bakımı yapalım est de bekarız dedi bakımdan sonra test etmiş bir sorun görmemiş birde beraber çıktık ben bende yaptıramadım o titremeyi bakımla beraber geçmiş diyordumki eve giderken yine yaptı ama eskisi gibi değil az normal yağ filtre değişimi kavramayı etkilermi? alakasını bulamadım acaba başka bir sorunmu var? bilgisayarda birşey gözükmüyor.

Geri
Üst Alt