Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DR ECU

Usta güç konusunda gayet farketti ben bu aracın 0-100 ünü 10.5 saniye ölçtüm attırdığım ilk gün denedim 9 saniye aldım 300 km sonra nitro yakıt ile 8 saniye olucak inşallah yakıt konusunda da memnunum basınca çok yakıyor ama basmayınca 0.7 .6 az gakıyor

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Selamlar, Erzincanda dr Ecu var. Leon 2013 fr 140lık aracıma attırmayı düşünüyorum. Çekincelerim var 1. Gerçekten ara hızlanmalar iyi oluyor mu? 2. Motora zararı var mı? 3. Yakıtı ne derecede etkiliyor.? Bu konuda bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Selamlar, Erzincanda dr Ecu var. Leon 2013 fr 140lık aracıma attırmayı düşünüyorum. Çekincelerim var 1. Gerçekten ara hızlanmalar iyi oluyor mu? 2. Motora zararı var mı? 3. Yakıtı ne derecede etkiliyor.? Bu konuda bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Hız konusunda şüphen olmasın sürekli sıka sıka gezmediğin sürece motora zarar verceğini düşünmüyorum.Yakıt belli bir miktar azalıyor evet

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt