Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DR ECU

Dr.Ecu ve Ecufast firmaları işin başında olan iki firmadan birisidir. Belki en iyi diyebilirim güvenle yaptırın.

Tekirdağ Çorlu ve bu DR ecu maslaktakiyle Çorludakinin yaptığı işlem attığı yazılım aynı değil mi?

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dr ecu da yazılım attırmayı düşünüyorum. önerirmisiniz attıran arkadaşlardan yorum alabilirmiyim?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Ecufast sponsorumuz size yakın bölgede var ise orada yaptırın hemen hemen değerleri aynı veriyor fiyat olarak biraz uygun olur sponsorumuz olduğu için

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

Dr ecuda attırdım çok güzel oldu gerek güç gerek yakıt Baya azaldı

Belirtmedim

Dün kendilerine şöyle bir email gönderdim:

Sayın Yetkili,

Mevcut yazılımlarınız paket yazılım mı? İsteğe göre özelleştirilebiliyor mu?

Ben Ibiza 1.2 TSI 90 HP aracıma 1.2 TSI 110 HP Leon'un yazılımını yükletmek istiyorum. Yani orijinal bir güç artışı yaptırmak istiyorum.

Biliyorsunuz 1.2 TSI İbiza'da CJZC kodlu 90 hp motor var, Leon'da CJZD kodlu 110 hp motor var. İki motorun turboşarjları bile aynı. Aralarındaki tek fark yazılım gibi görünüyor.

1.2 TSI 110 HP motorlu Leon'un orijinal yazılımını 1.2 TSI 90 HP motorlu Ibiza'ma yükleyebilir misiniz?

Yani aracımın torkunu 160 Nm'den 175 Nm'ye çıkarabilir misiniz? Ama sadece o kadar? Daha fazlasında gözüm yok.

Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

Bugün gelen cevap:

Selamlar,

Custom olarak yapıyoruz paket haline getirdiklerimiz de var ama kendi yazılımımız,

istediklerinizi sizin için yapabilmekteyiz

Teşekkürler
Dr.Ecu Ecutuning Remapping

-------------------------

Aynı soruyu Ecufast'a da sormuştum ama olumsuz yanıt vermişlerdi. Dr.Ecu bunu yapabiliyorsa ben ciddi ciddi düşünmeye başladım, Konya'da bayisine bir sorayım bakalım ne diyecekler :)

Geri
Üst Alt