• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

DR ECU ÇORLU BAYİSİNİN YAPTIĞI AYIP

ahmet_cnr

Kayıtlı Üye
selamın aleyküm arkadaşlar , size başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum ne yapmam gerektiği hakkında bir bilgi verirseniz sevinirim.Yaklaşık 3 hafta önce abime GOLF araç aldık.Bu aracın farlarını TEKİRDAĞ/ÇORLU DR ECU bayisinde U lede çevirdik yaklaşık 2600₺ para verdik bize satarken farlar buhu yapabilir 2 sene garantili dediler.Farlar buhu yaptı fakat bunu pek dert etmedim.Ama 2 gündür sağ sinyal kesip durdu bende gidip sormak istedim tatlı dille onlar bu bizlik bir şey değil gibi bir cevap aldım şok oldum ben kendilerine ve firmaya güvenerek Fatura dahi kestirmedim (keşke kestirseydim tüketici haklarına baş vururdum) Malının arkasında durmamaları üstüne üstük şuraya git 200-300₺ e hallederler demeleri daha da canımı sıktı Sizce ne yapmalıyım bana yardımcı olurmusunuz yaşım 19 yaşımı ufak gördükleri için mi böyle bir şey yapıyorlar lütfen yardımcı olun. Image1521208511.757273.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

KİREÇ

Trakya Bölge Sorumlusu
selamın aleyküm arkadaşlar , size başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum ne yapmam gerektiği hakkında bir bilgi verirseniz sevinirim.Yaklaşık 3 hafta önce abime GOLF araç aldık.Bu aracın farlarını TEKİRDAĞ/ÇORLU DR ECU bayisinde U lede çevirdik yaklaşık 2600₺ para verdik bize satarken farlar buhu yapabilir 2 sene garantili dediler.Farlar buhu yaptı fakat bunu pek dert etmedim.Ama 2 gündür sağ sinyal kesip durdu bende gidip sormak istedim tatlı dille onlar bu bizlik bir şey değil gibi bir cevap aldım şok oldum ben kendilerine ve firmaya güvenerek Fatura dahi kestirmedim (keşke kestirseydim tüketici haklarına baş vururdum) Malının arkasında durmamaları üstüne üstük şuraya git 200-300₺ e hallederler demeleri daha da canımı sıktı Sizce ne yapmalıyım bana yardımcı olurmusunuz yaşım 19 yaşımı ufak gördükleri için mi böyle bir şey yapıyorlar lütfen yardımcı olun. Ekli dosyayı görüntüle 16855

Kardeşim numaram profilimde yazılı
Akşama buluşmamız var.
Cumhuruyet parkında yada Dadaşlar ekmek fırınında olucaz.
Yüz yüze konuşup hallederiz

ahmet_cnr

Kayıtlı Üye
tamamdır arıcam

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alihan_46

Kayıtlı Üye
selamın aleyküm arkadaşlar , size başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum ne yapmam gerektiği hakkında bir bilgi verirseniz sevinirim.Yaklaşık 3 hafta önce abime GOLF araç aldık.Bu aracın farlarını TEKİRDAĞ/ÇORLU DR ECU bayisinde U lede çevirdik yaklaşık 2600₺ para verdik bize satarken farlar buhu yapabilir 2 sene garantili dediler.Farlar buhu yaptı fakat bunu pek dert etmedim.Ama 2 gündür sağ sinyal kesip durdu bende gidip sormak istedim tatlı dille onlar bu bizlik bir şey değil gibi bir cevap aldım şok oldum ben kendilerine ve firmaya güvenerek Fatura dahi kestirmedim (keşke kestirseydim tüketici haklarına baş vururdum) Malının arkasında durmamaları üstüne üstük şuraya git 200-300₺ e hallederler demeleri daha da canımı sıktı Sizce ne yapmalıyım bana yardımcı olurmusunuz yaşım 19 yaşımı ufak gördükleri için mi böyle bir şey yapıyorlar lütfen yardımcı olun. Ekli dosyayı görüntüle 16855

Bu far buğu yapmamış içerisi sanki sauna gibi olmuş kardeşim nerden buldunuz bu farları da taktırdınız siz ?

ahmet_cnr

Kayıtlı Üye
Bir yerden bulmadım , satın aldım Çorlu DR ecu bayisinden. son hali o biraz buhu yapar dediler olan durum bu

memet_one

VİP Üye
Administrator
Valla çok geçmiş olsun ama resimde görünen buhu falan değil resmen su almış bu arkadaş sen gidip direk bırak farları paranı iste geri böyle esnaflık olmaz yazık resmen ya

Üst Alt