Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dolandırıcı ve aracımızdan anlamayan servisleri ifşa edelim.

Gökşen

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aracımı önce doğuşa çözümlenmemesi ile birlikte 300 tl ödeyerek Kartal'da (reka) servise götürdüm ve bana güven vermeleri sonunda kavrama zincir falan total 5000 tl benden aldılar. Şuan aracım başka yerde ve yapılan işlerin aynısı tekrarlanıyor ve setin içinden çıkan parçaların hepside takılmamış. Birbirimize bu konuda kesinlikle yardımcı olmalıyız die düşünüyorum. Ufak ama evet zaman alan bir iş olabilir ama benim aracım az daha kavramadan dolayı mekatronik arızasıda verecekti. Çünkü İsviçre'ye bağlanarak araç üzerinde kavrama kalibrasyonu için 250 Euro vermeyip (zaten yapamazlarda) bunu tahsil etmeleri aracımızın belli süre sonra şanzıman dahil sorunları sarpa sarıyor. Parçanın değişmesi sonucu bunun kodlanması kesinlikle gerekliymiş bilginiz olsun. Ayrıca orj dediği bazı parçalar ise yan sanayi çıktı. Allah kimseyi şaşırtmasın. Ben araç motorundan anlamam ama anlamamak salak yerine koyulmak soymaya çalışmak. Hakkımı helal etmiyorum.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geçmiş olsun hocam. Dikkat etmek gerek böyle işlerde... Paranızı kapmak için yer arıyorlar zaten.

Geri
Üst Alt