Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

doberman yada alman kurt'u yavru lazım ....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

YEKTA

Kayıtlı Üye
doberman yada alman kurt yavrusu lazım ....

arkadaşlar doberman yada alman kurdu yavrusu lazım max 2 aylık olursa daha iyi olacak çevresinde olan varsa sevinirim keyifli forumlar

hotdog için en iyi et onlarda varmış :p benim merak ettiğimde neden bu 2 cins ?? En kısa sürede bulman dileği ile Yekta abi. Tanıdıkları bir soruşturuyim

bahçede bakıcaz 4 senedir köpek yok artık istiyorum 1 yavru yetiştireyim

hotdog için en iyi et onlarda varmış :p benim merak ettiğimde neden bu 2 cins ?? En kısa sürede bulman dileği ile Yekta abi. Tanıdıkları bir soruşturuyim

umut çum
eğitime en iyi karşılık veren bekçi ve devriye köpeği oldukları için

konu gümbürtüye gitmesin pet shoptan almak istemiyorum serbay

Abi köpekten çok korkan biriyim ama anlarımda,nasıl bi ikilem diye sorma:)Bana göre Alman kurdu en güzel seçim olur.
Yasak olmasa sana dogo al derim iyi eğitimli bi dogo gibisi yok yani.

xx

hayırdır abi yaa çokmu zamanın varda birde buna zaman ayıracan biliyosun bu iş ilgi ister zaman ister :)

arkadaşlar doberman yada alman kurdu yavrusu lazım max 2 aylık olursa daha iyi olacak çevresinde olan varsa sevinirim keyifli forumlar

istersen beim köpeğim yavruladı yekta abi.yavruları görmen lazım vazgeçemessin.ama pitbull...
yavrudan yetiştireceğin için sıkıntı yaratacağına inanmıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt