Dizel otomatik super b mi benzinli otomatik passat mı? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Dizel otomatik super b mi benzinli otomatik passat mı?

Konu, 'Karşılaştırmalar' kısmında ahmett879 tarafından paylaşıldı.

1. ahmett879

ahmett879
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    284
    Ödül Puanları:
    63
    Herkese keyifli forumlar. Ben yine araba değiştireceğim ancak bu kez zorunluluktan. Şuan bir kızım var ve sanırım ikiz bebeklerimiz de olacak. bu yüzden geniş bi araç almak istiyorum. Beyaz renk Super b yi opsiyonlattım ancak birincisi sıfır beyaz comfort super b mi yoksa 2. el bir üst paket (style ve gri renk) mi? Arada 4 5 bin lira filan var. Ya da diğer seçenek benzinli 2. el comforrline passat mı? Passatın benzinlisi hem biraz yakar hem de biraz boş gibi geldi bana. Ayrıca comfort super b ye gelecek küçük bir zam 60 lık ötv ye sokuyor aracı o da yaklaşık 7 bin lira zam demek. Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kuzeylee ve recep22 bunu beğendi.
  2. Kuzeylee

Kuzeylee
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    63
    Passatın son kasası, süper b'den çok çok afili bu kesin.olabilecek en güzeli dizel düşük km de sıfıra yakın ikinci el otomatik passat almanız. Sanki bana süper b hep yan sanayi ürün gibi geliyor. Birşeyin aslı varken suretini almak kanımca mantıklı değil. Gönlünüzce olsun

Mobil sürüm kullanılarak gönderildi
    ahmett879 ve CUPRA BOCANEGRA bunu beğendi.
  3. FurkanDestan

FurkanDestan
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    3
    Hocam Dizel alırsan cebin rahat olur çünkü dizel hem az yakıyor hemde fiyatı daha ucuz. İkinci el dizelden uzak durmanızı tavsiye ederim. Super b alıcaksanız gri veya siyahını alın daha güzel yakışıklı duruyor. Ama beyaz arabada çiziği az gösterir o yüzden bakımı kolaydır. Benim şahsi fikirlerim böyle

ahmett879 ve Kuzeylee bunu beğendi.
  4. goku

goku
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1.270
    Ödül Puanları:
    113
    dizel otomatik super b...

ahmett879 ve Kuzeylee bunu beğendi.
  5. Lazov

Lazov
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    8
    Bunu beğendi. ahmett879 bunu beğendi.
  6. Alphan59

Alphan59
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    18
    highline paket olsa kesinlikle passat derdim ama suber b fiyat donanım açısından daha uygun olur.

7. denizbalku

denizbalku
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    61
    Ödül Puanları:
    28
    Sizin hacim olarak ihtiyacınızı superb daha iyi karşılar diye düşünüyorum. Sonuçta araç değişikliğini bundan dolayı istiyorsunuz. Sıfır superb derim ben. Bu arada çocuklarınız sağlıkla doğsunlar hayırlı olsun :)

8. #ismail

#ismail
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    2.107
    Ödül Puanları:
    113
    İkisini de incelemiş biri olarak söylüyorum. Passat high değilse kesinlikle onermem. Aracı gösteren high donanım. Diğer donanımlar cidden boş. Süper b her zaman doğuş oto sayesinde ikinci planda kaldı. Nasıl golf leona Gore doğuşta bir tık ondeyse passat ve superb de öyle. Boşuna boş ve aynı araca fazla para vermektense superb tercihi daha mantikli. Ayrıca VW servisiyle Skoda servisi arasında da fark var. VW burnundan kıl aldirmazken Skoda daha çok ilgileniyor. Tabi hepsi için geçerli değil bu. Passat gösterildiği kadar superbden üstün bir araç değil. Sadece piyasaya hakim bir araç. Önüne gelende var. Passat öyle abartılı ki VW forumlarında merso BMW ile kiyaslayan hatta daha önde olduğunu söyleyen bir çok kişi var. Burada reklam ön plana çıkıyor ve bir de satış planları. Ben 2015 1.6 tdi style donanım test etmiştim. Konfor surus çok güzeldi. Kendini makam aracında gibi hissediyorsun. Cok ta geniş bir araç. Donanımda yok yoktu. Suspansiyon , frenleme, ses, direksiyon tepkisi 10 numaraydi. Aynı özellikte passat ile arasında 20bin vardı. Bence değmez..tabi tercih meselesi.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Kuzeylee ve ahmett879 bunu beğendi.
  9. ahmett879

ahmett879
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    284
    Ödül Puanları:
    63
    Herkese değerli görüşleri için teşekkür ederim. Ben tercihimi 2017 model 4.400 km'de 1.6 tdi style otomatik superb'den yana kullandım. Renk olarak business gri aldım çanakkale avek dod'dan. Yaklaşık 700 km kullandım şu ana kadar çok memnunum maşallah. Passatı bilmiyorum ama donanım ve konfor olarak çağ atladım

Kuzeylee, memet_one ve #ismail bunu beğendi.
  10. ahmett879

ahmett879
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    284
    Ödül Puanları:
    63

BlaCKaDDeR, Kuzeylee, AdeM59 ve 3 kişi daha bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş