Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dizel otomatik super b mi benzinli otomatik passat mı?

ahmett879

Kayıtlı Üye
Herkese keyifli forumlar. Ben yine araba değiştireceğim ancak bu kez zorunluluktan. Şuan bir kızım var ve sanırım ikiz bebeklerimiz de olacak. bu yüzden geniş bi araç almak istiyorum. Beyaz renk Super b yi opsiyonlattım ancak birincisi sıfır beyaz comfort super b mi yoksa 2. el bir üst paket (style ve gri renk) mi? Arada 4 5 bin lira filan var. Ya da diğer seçenek benzinli 2. el comforrline passat mı? Passatın benzinlisi hem biraz yakar hem de biraz boş gibi geldi bana. Ayrıca comfort super b ye gelecek küçük bir zam 60 lık ötv ye sokuyor aracı o da yaklaşık 7 bin lira zam demek. Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Passatın son kasası, süper b'den çok çok afili bu kesin.olabilecek en güzeli dizel düşük km de sıfıra yakın ikinci el otomatik passat almanız. Sanki bana süper b hep yan sanayi ürün gibi geliyor. Birşeyin aslı varken suretini almak kanımca mantıklı değil. Gönlünüzce olsun

Hocam Dizel alırsan cebin rahat olur çünkü dizel hem az yakıyor hemde fiyatı daha ucuz. İkinci el dizelden uzak durmanızı tavsiye ederim. Super b alıcaksanız gri veya siyahını alın daha güzel yakışıklı duruyor. Ama beyaz arabada çiziği az gösterir o yüzden bakımı kolaydır. Benim şahsi fikirlerim böyle

highline paket olsa kesinlikle passat derdim ama suber b fiyat donanım açısından daha uygun olur.

Sizin hacim olarak ihtiyacınızı superb daha iyi karşılar diye düşünüyorum. Sonuçta araç değişikliğini bundan dolayı istiyorsunuz. Sıfır superb derim ben. Bu arada çocuklarınız sağlıkla doğsunlar hayırlı olsun :)

İkisini de incelemiş biri olarak söylüyorum. Passat high değilse kesinlikle onermem. Aracı gösteren high donanım. Diğer donanımlar cidden boş. Süper b her zaman doğuş oto sayesinde ikinci planda kaldı. Nasıl golf leona Gore doğuşta bir tık ondeyse passat ve superb de öyle. Boşuna boş ve aynı araca fazla para vermektense superb tercihi daha mantikli. Ayrıca VW servisiyle Skoda servisi arasında da fark var. VW burnundan kıl aldirmazken Skoda daha çok ilgileniyor. Tabi hepsi için geçerli değil bu. Passat gösterildiği kadar superbden üstün bir araç değil. Sadece piyasaya hakim bir araç. Önüne gelende var. Passat öyle abartılı ki VW forumlarında merso BMW ile kiyaslayan hatta daha önde olduğunu söyleyen bir çok kişi var. Burada reklam ön plana çıkıyor ve bir de satış planları. Ben 2015 1.6 tdi style donanım test etmiştim. Konfor surus çok güzeldi. Kendini makam aracında gibi hissediyorsun. Cok ta geniş bir araç. Donanımda yok yoktu. Suspansiyon , frenleme, ses, direksiyon tepkisi 10 numaraydi. Aynı özellikte passat ile arasında 20bin vardı. Bence değmez..tabi tercih meselesi.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Herkese değerli görüşleri için teşekkür ederim. Ben tercihimi 2017 model 4.400 km'de 1.6 tdi style otomatik superb'den yana kullandım. Renk olarak business gri aldım çanakkale avek dod'dan. Yaklaşık 700 km kullandım şu ana kadar çok memnunum maşallah. Passatı bilmiyorum ama donanım ve konfor olarak çağ atladım

79db98057dcff7278a1eefbc6226589d.jpg

d2f2849ee253534c8de6c8906979f4f9.jpg

9f1e861fc77724e8da0736d979826715.jpg

2ae48b3c08f8a421d9571300126d807c.jpg

Geri
Üst Alt