Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ditital klima orta konsola hava vermeme sorunu yardım.

h.sumbullu

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar bugün 2004 signo aracımda klima tronikten orta konsolda hava sirkülasyonu düğmesine bastığım halde orta bölüme hava gelmedi.sizce sorunun kaynağı ne olabilir.ayrıca önceleri yüksek fan seviyesinde açtığımda sünger parçaları geliyordu.
cevaplar için şimdiden teşekkürler..

merhaba arkadaşlar bugün 2004 signo aracımda klima tronikten orta konsolda hava sirkülasyonu düğmesine bastığım halde orta bölüme hava gelmedi.sizce sorunun kaynağı ne olabilir.ayrıca önceleri yüksek fan seviyesinde açtığımda sünger parçaları geliyordu.
cevaplar için şimdiden teşekkürler..

Havanın gelmemesini anlayamadım , sünger parçaları normal bir sorum ben de de vardı bu gün hallettim şükür 500 tl ye konsolu komple söküp hava kanallarını ayıran kılapelere derimsi bir şey taktılar . Yani yüksek ihtimal senn de süngerler artık çürümüş ve değişmesi gerekiyor iyi güvenilir bir usta bul bence

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt