• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Direksiyondan gelen sinir bozucu ses(Video Eklendi)

trk_1990

Kayıtlı Üye
İsim
muhammed tarık
Nereden
Siirt
Araç
Leon 1.8 Signo
Arkadaşlar merhaba. Bir süredir direksiyonu çevirirken gelen sesi videoya kaydettim. Videoda gelen tak tak sesi değilde. çevirince sanki bir yay geriliyor gibi ses geliyor. Sorunu bir türlü anlayamadım. Bu sinir bozucu sesin sebebi ve çözümünü bilen arkadaşlardan yardım istiyorum Teşekkürederim.

trk_1990

Kayıtlı Üye
İsim
muhammed tarık
Nereden
Siirt
Araç
Leon 1.8 Signo

MARAZ37

TEKNİK MODERATÖR
İsim
Bayram maraz
Nereden
İstanbul
Araç
Toledo 1.6 Magnus
Plaka
39 lp 043
Kendiniz yapmanız biraz zor... Üstteki hava yastığını ve direksiyon simidini sokmeniz lazım.. birde alttaki acı sensörü dediğimiz parçayı dikkatli çıkarmak lazım... Bulunduğunuz ilde. İyi bir elektronikçi veya elektirikci varsa oda yapabilir.

trk_1990

Kayıtlı Üye
İsim
muhammed tarık
Nereden
Siirt
Araç
Leon 1.8 Signo
Kendiniz yapmanız biraz zor... Üstteki hava yastığını ve direksiyon simidini sokmeniz lazım.. birde alttaki acı sensörü dediğimiz parçayı dikkatli çıkarmak lazım... Bulunduğunuz ilde. İyi bir elektronikçi veya elektirikci varsa oda yapabilir.
Hocam şimdi sizin söylediğiniz yer üzere bir kaç şey araştırdım. Yağlama ile çözülebiliyomuş. Sadece airbag kapağı açılacak. Onu açabilirim. Bu tür yerler için yağ öneriniz var mı. Kendim bunu denedikten sonra kesilmezse dediğiniz gibi yapacam

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

my_wayyy

Kayıtlı Üye
İsim
Yunus Emre Güdük
Nereden
Bilecik
Araç
Altea XL 1.6 TDI Style
Merhaba hocam ben Altea XL var 2013 aynı ses var nasıl giderdiniz yay gerilmesi gibi! Yarımlaşırsak sevinirim 05052380165 hayırlı günler

Set By SWC family

my_wayyy

Kayıtlı Üye
İsim
Yunus Emre Güdük
Nereden
Bilecik
Araç
Altea XL 1.6 TDI Style
Dün eskişehir wv asil oto ya gittim airbag sargı bezini yağladılar ses gitti sağolsunlar ücreette almadılar bu tip arızası olan arkadaşlara duyurulur...

Set By SWC family

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:1) Üyeleri Gör
Üst Alt