Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Direksiyon sorunu

Killah

Kayıtlı Üye
Selamlar, bildiğim kadarıyla mk2 toledoların (stella) direksiyonlarında soyulma sorunu kronik bir sorun. İlk seferinde değiştirmiştik fakat servis fiyatı oldukça pahalı 0 direksiyonun. 1.8t Cupra direksiyonu almayı düşünüyorum, bugün gidip fiyatını öğrenicem ancak o da bütçemi aşarsa ki %90 öyle olacak bu sorunu nasıl halledebilirim? Direksiyon hamur gibi parçalanıyor (simit). Şimdiden teekkurler :rolleyes:

herhangi bir döşemecide deri kaplat 80tl civarı+vites kolu çok iyi olur

en mantiklisi kaplatma duruyor ben de vites kolunu kaplattim fena olmadi..

Doruk kaplama yapabılırsın yada umranıyede oto2000 den cok temız b dıreksıyonda alabılırsın dırek.Ama kırmızı dıkıslı kaplama flan olsa bence daha guzel olur.Spırıtlerın dıreksıyonlarda orjınalınden derı kaplama ve dıkıslı onlarada bakabılırsın.

oto2000'e geçen hafta gittim motoru toplarken parça almaya, direksiyonu da sordum yokmuş. Bir daha gitmek lazım, en son çare kaplatırım heralde. Vereceğim paraya acımasam cupra direksiyonu hayalim ama :)

oto2000'e geçen hafta gittim motoru toplarken parça almaya, direksiyonu da sordum yokmuş. Bir daha gitmek lazım, en son çare kaplatırım heralde. Vereceğim paraya acımasam cupra direksiyonu hayalim ama :)

Ebayden braz arastır guzel seyler dusuyo bazen

Geri
Üst Alt