Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Direksiyon sertleşmesi

byerden

Kayıtlı Üye
Merhaba '
Demin 2013 model aracımın direksiyonu sertleşti direksiyon arıza ışığıyla birlikte akü ışığı yandı aracı kapatıp açınca bu durum düzeldi
Karşılaşan varmı bu durumla sebebi nedir arkadaşlar

Merhaba '
Demin 2013 model aracımın direksiyonu sertleşti direksiyon arıza ışığıyla birlikte akü ışığı yandı aracı kapatıp açınca bu durum düzeldi
Karşılaşan varmı bu durumla sebebi nedir arkadaşlar
Akü zayıf olabilir

Akü zayıf olunca aracın çalışmaması gerekmezmi

Aku zayifligindan olabilir.eski arabalar gibi degil direk calismama.cam acmama direksiyon ariza gibi seyler duydum.elektronik sistem direksiyon pompasi cunku.

Sent from my SM-G900FQ using SCW - SeatClubWorld mobile app

Merhaba,
Aynı durumla bende karşılaştım. Hatta daha gariplerinide gördüm diyebilirim. Bakıma gittiğim Boch un özel servisinde Seatın servisinden ayrılma bir elemanla görüştüm, mevzuyu anlattım kendisine. Abi o sıkıntıyı akü zayıfladığı için yapar dedi. Sizdeki gibi stop edip tekrar start verdiğimde o sorun düzelmişti. Aküyüde ölçtürdüm sorun yok ama bazen bu ibizaların bazı sorunlarında kontağı kapatıp açınca düzeliyorsa, artık kafa yormadan normaldir naz yapıyor yine deyip geçiştiriyorum. Bazen araba mı aldım nazlı bir sevgili mi edindim çizgisinde gidip gelmiyor değilim açıkcası Neyse işin özü direksiyonun bir anda sertleşmesi, göstergelerin kontağı kapattığında yanıp yanıp sönmesi yada tamamının bir müddet yanıp sonra sönmesi, klimanın A/C tuşuna basar basmaz kaput altında bir grup kedi varmışcasına mırıldaması vs vs artık bunları normal karşılar oldum, bence sizde öyle yapın değilse ne adam gibi üstüne düşüp inceleyen bir servis nede bu sıkıntılardan anlayan bir usta denk gelmiyor yada bana gelmedi artık orası muallak.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

beyin....karışıyor bazen alterntoru ölçtürün....allah korusun seyir halinde direksiyon kabusu olmasın ...mutlaka baktırın...

Geri
Üst Alt