Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dikiz aynası led sinyal uygulaması Seat ibiza

ads1940

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba uzun zamandan beri aklımda olan uygulamayı sonunda yaptım .Herşey güzel geçti yalnız bizim ufaklık sol dikiz aynasının birini düşürüp çatlatti onuda ileride değiştiririz acelesi yok. Led sinyal uygulamasını bizim araçlara uygulayan kimse bulamadım sitelerde yapacak olan kişiye yardımcı olurum . 20180307_205733.jpg20180307_205740.jpg20180307_211755.jpg20180307_233705.jpg20180307_233654(0).jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Arkadaşlar merhaba uzun zamandan beri aklımda olan uygulamayı sonunda yaptım .Herşey güzel geçti yalnız bizim ufaklık sol dikiz aynasının birini düşürüp çatlatti onuda ileride değiştiririz acelesi yok. Led sinyal uygulamasını bizim araçlara uygulayan kimse bulamadım sitelerde yapacak olan kişiye yardımcı olurum . Ekli dosyayı görüntüle 16757Ekli dosyayı görüntüle 16758Ekli dosyayı görüntüle 16759Ekli dosyayı görüntüle 16760Ekli dosyayı görüntüle 16761

Ellerine emeğine sağlık. Bu uygulamayı yapanlar vardı. Sana denk gelmemiş sanırım

Arkadaşlar merhaba uzun zamandan beri aklımda olan uygulamayı sonunda yaptım .Herşey güzel geçti yalnız bizim ufaklık sol dikiz aynasının birini düşürüp çatlatti onuda ileride değiştiririz acelesi yok. Led sinyal uygulamasını bizim araçlara uygulayan kimse bulamadım sitelerde yapacak olan kişiye yardımcı olurum . Ekli dosyayı görüntüle 16757Ekli dosyayı görüntüle 16758Ekli dosyayı görüntüle 16759Ekli dosyayı görüntüle 16760Ekli dosyayı görüntüle 16761

Ellerine sağlık düşünenler için iyi olur fikir vermesi açısından
Mk3 te yapan birkaç kişi gördüm mk3 te bunu yapmak çok basit ve kolay oluyor yan aynalarda sinyal var kablo ile uğraşmıyorsun

bende yapmıştım aynı şekilde, aynanın birini kırmıştım ilk yaptığımda:) ama güzel duruyordu haketen:)

Emeğinize sağlık muhteşem

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt