Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dijital led sinyal kombinasyonu

Çıkma bi stop bulursan yada stopun camını İstanbulda halledebilirsen geri kalan tarafı senın hayal gücüne baglı.Tabi sadece elektronikle ledle bitmez bu iş.Sonuç itibariyle oraya ledli bi levhanın konuldugu bariz belli olcak.Yani fabrikasyon gibi bi işçilik bekleyemezsin.Benım kendı aracımda bile sinyal ledlerinin aralarında milimetrik kaymalar var.Ama sökmedim.Arkayı aydınlatsın yeter dedim.
Sakın bu stopların camını ısıtarak falan açtırmaya kalkma.Ben her yolu denedim.Isıtılarak falan açılması imkansız.Kesilerek açılır.Kesildikten sonra yenıden kullanılırmı kullanılmazmı orası biraz şans işi.Ben kendi stoplarımın birini parçalayarak digerini keserek açtım.Düşük devirde gövdeyle birleşme yerinden dremelle kesilerek açılır.Yüksek devirle kesilirse ve çatlarsa o an o cam bi daha kullanılamaz.
Bi de senınkınde bagaj kapagında uzun bi çıta var.O çıta sanırım bagaj kapagındaki lambalarla birleşik.Dolaysıyla nasıl olur bilemem

Mustafa emeğine sağlık çok güsel bi çalışma olmuş....Artık askerden sonra;)

Geri
Üst Alt