Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Difrüzör uyumluluğu

ECOSKUN

Kayıtlı Üye
Merhabalar 2018 model 1.2 style Leon sahibiyim aracı yeni aldım bi sorum olucak aracımda bulunan alt difrüzör değiştirmek istiyorum FR araçlardaki difrüzör gayet güzel ve sade solda birde çift çıkış egzoz mevcut benim için yeterli ancak internetten orjinal FR araçlarda bulunan difrüzör ü alsam benim aracıma vida ve tırnaklardan oturur mu acaba yada nasıl yapabilirim fikirlerinize ihtiyacım var yardımınız için şimdiden teşekkür ederim herkese iyi forumlar.

Merhaba ben 2017 model 1.0 tsi style aracıma servisten orijinal fr difüzör alarak montaj yaptırdım. Sadece 1 adet vida yeri uyumsuz oluyor ama o da sorun teşkil etmiyor. Uygun yerden vida atılıyor. Diğer tırnak ve vida yerleri bire bir uyumlu.
62BC0855-CD78-4C12-A450-6867B4154A7A.jpeg

Merhaba ben 2017 model 1.0 tsi style aracıma servisten orijinal fr difüzör alarak montaj yaptırdım. Sadece 1 adet vida yeri uyumsuz oluyor ama o da sorun teşkil etmiyor. Uygun yerden vida atılıyor. Diğer tırnak ve vida yerleri bire bir uyumlu.
Ekli dosyayı görüntüle 18902

İlginize çok teşekkür ederim internnette orjinal çıkma parça olarak buldum alsam mı almasam mı cok kararsızdım acaba cıktığı arabanın model yılı fark edermi birde servis fiyatı olarak ne kadar ödediniz acaba ?

ECOSKUN

İlginize çok teşekkür ederim internnette orjinal çıkma parça olarak buldum alsam mı almasam mı cok kararsızdım acaba cıktığı arabanın model yılı fark edermi birde servis fiyatı olarak ne kadar ödediniz acaba ?

ECOSKUN
Makyajlı kasa olması yeterli, model yılı farketmez. Ben geçen sene 298 tl ödeyerek almıştım. Güncel fiyatı artmıştır muhtemelen.

merhabalar;
bende 2018 leon xcellence var.. gecen hafta kendi servisine qittim.. FR ın
Difrüzör ünü taktırmak istiyorum dedim.. sıkıntı yok dediler.
aynı difrüzör olduğunu söylediler.. fiyatı ise 510 cıvarıydı..
muhtemelen haftaya taktırcam.. şimdiki resmi bu.. yenisini taktırınca resmini yollamak isterim..

Ekli dosyalar

• 10.jpg
    10.jpg
    68.9 KB · Görüntüleme: 34
merhabalar;
bende 2018 leon xcellence var.. gecen hafta kendi servisine qittim.. FR ın
Difrüzör ünü taktırmak istiyorum dedim.. sıkıntı yok dediler.
aynı difrüzör olduğunu söylediler.. fiyatı ise 510 cıvarıydı..
muhtemelen haftaya taktırcam.. şimdiki resmi bu.. yenisini taktırınca resmini yollamak isterim..

Evet fiyat aldım doğuş otoda dahada pahalı ancak bir arkadastan cıkma alacağım uyumlu olduğunu öğrendim içim rahat etti kaldı bi egzoz başları

ECOSKUN

Evet fiyat aldım doğuş otoda dahada pahalı ancak bir arkadastan cıkma alacağım uyumlu olduğunu öğrendim içim rahat etti kaldı bi egzoz başları

ECOSKUN
kaliteli bir eqzoz almanda fayda var.. ben sağlı sollu takırmak istemedim. sadece sol tarafa çift taktırmak istiyorum:)

Geri
Üst Alt