Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Difüzör

Asder

Kayıtlı Üye
Merhaba ibiza 2015 model arabama bugün çift taraflı 4 lü egzoz taktırdım fakat teslim aldıktan sonra baktığımda yapıştırma işlemi yapılmamış takribi 6-7 civarı vidalamayla yapılmış bu biraz canımı sıktı bu iş bu şekilde mi oluyor? Olurda söktürürsem veya satarken sahibi çıkarttırırsa o delik yerler problem olur mu plastik olsada difüzörün takıldığı yer yinede canımı sıktı fikirlerinizi merak ediyorum

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Merhaba ibiza 2015 model arabama bugün çift taraflı 4 lü egzoz taktırdım fakat teslim aldıktan sonra baktığımda yapıştırma işlemi yapılmamış takribi 6-7 civarı vidalamayla yapılmış bu biraz canımı sıktı bu iş bu şekilde mi oluyor? Olurda söktürürsem veya satarken sahibi çıkarttırırsa o delik yerler problem olur mu plastik olsada difüzörün takıldığı yer yinede canımı sıktı fikirlerinizi merak ediyorum

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Hayırlı olsun Egsozlarınız genelde bu şekilde yapılıyor tırnak kısmı eğer kısa ise ekstra silikon kullanıyorlar yoksa vidalama yapıyorlar ama silikonla daha sağlam oluyor benim görüşüm
Sökseniz bile alt kısım da olacak delikler o yüzden fark edilmez ve zararı olmaz

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Geri
Üst Alt