Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Difüzör Hk..

Hocam sana şunu sorayım. Kimi spoilere bakıyorum çok çıkıntılı duruyor. Acaba bu as tuning olan nasıl sen yaptırdın ama resmini bulamadım daha önce görmüştüm.
0a5cbb9b7b510d08031b42c880789361.jpg
valla benimki orjinal gibi duruyor kardeşim aralarında boşluk dahi yok

Beni EDS ler İYİ tanır

Beni EDS ler İYİ tanır

Adamla konuştum (as tuning) boyalı yollarda yolda çizik olursa karışmam diyor. Boyalı 200 diyor 180'e bırakırım diyor.
Boyasız da hiç indirim yapmadı direk 139 diyor.
Acaba boyasız alıp buralarda bir yerde mi boyatsam ne dersin. Madem kalıbı tam oturuyor.
Buralarda sorduklarımda 200-250 arası olur diyor.

Beni EDS ler İYİ tanır
Az önce gene mesaj attım dedim bir indirim yap alacam boyasızdan. (hani indirim dediğim maksat ufak bi pazarlık olsun , 139 olan fiyatı 130 dese alacam.. görünürde pazarlık yaptım olsun yani.)
Yok yapmam diyor.
Sadece *** üyelerine toplu alımda indirim yapıyormuş.
Benim de tek üye olmadığım site. Hatta gıcık oluyorum o siteye. Yahu kayıt olacam kimlik no istiyor. Sanane benim kimliğimden arkadaş... Bankadan kredi mi çekicem... Yorumlara bakacaz o kadar. Ne gerek var ki kimliğe...
Başka yerlere bakacam artık...

Az önce gene mesaj attım dedim bir indirim yap alacam boyasızdan. (hani indirim dediğim maksat ufak bi pazarlık olsun , 139 olan fiyatı 130 dese alacam.. görünürde pazarlık yaptım olsun yani.)
Yok yapmam diyor.
Sadece *** üyelerine toplu alımda indirim yapıyormuş.
Benim de tek üye olmadığım site. Hatta gıcık oluyorum o siteye. Yahu kayıt olacam kimlik no istiyor. Sanane benim kimliğimden arkadaş... Bankadan kredi mi çekicem... Yorumlara bakacaz o kadar. Ne gerek var ki kimliğe...
Başka yerlere bakacam artık...
kardeşim ali abiye deki scw avrupa yakası sorumlusu dadaş ahmet yönlendırdı beni yardımcı olur

Egzoz çıkışı delinmemiş vaziyette ben buldum bir yerde fiyat 80 tl dediler ama şeklini bilmiyorum ben bu aralar bakmaya gidicem eğer güzel olursa resim atar olmadı ben alır gereken yere gönderirim

çok zorr şimdiye kadar kırıldıgına şahıt olmadım tabı kargı şirketinede baglı gereklı uyarıları yapıştırırsa uzerıne bısey olmaz

Son bir mesaj daha attım :D
İzmirde yavuz kardeşle gittik bir yere adam boyalı halde 250 istiyor... Gıcık olduk :) Almadık çıktık. Bakalım bu olursa artık Yavuz'a da öneririm :)

Geri
Üst Alt