Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Deri Döşeme Yaptıracağım; Renk Kombinasyonu Tavsiyeniz?

1909y.jpg

tek kelimeyle süper bu reklerden yaptır abi...

biraz daha canlı daha güzel olur..
ruhsuz bi renk gibi duruyo fotoda..

bence çok yakışmış bu çok kaliteli bi kombinasyon olmuş gerçekten kahverengi yerine canlı bi bordo da olabilir mesela....

1909y.jpg

tek kelimeyle süper bu reklerden yaptır abi...

yanlz koltuklar stylance koltuğu değil,sportup/fr/cupra koltuğu..
ve iç trim (plastik kısımlar) da stylance değil,çünkü tüm plastikler siyah...
bence çift renk olayına pek girme kaan..

biraz önce Maltepe'de VW bayide passat CC inceledik, siyah deri alcantara döşemeye bittim resmen.

zamanında Rentel TSI test aracında da kahverengi deri koltuk vardı galiba. Volkan haklı, çok özenilmiş olmasına rağmen ben o araçtaki farklı renkleri hiç sevmemiştim. Stylance için siyah yada siyah, koyu gri renkler daha bir bütünlük sağlayacaktır.

biraz önce Maltepe'de VW bayide passat CC inceledik, siyah deri alcantara döşemeye bittim resmen.

zamanında Rentel TSI test aracında da kahverengi deri koltuk vardı galiba. Volkan haklı, çok özenilmiş olmasına rağmen ben o araçtaki farklı renkleri hiç sevmemiştim. Stylance için siyah yada siyah, koyu gri renkler daha bir bütünlük sağlayacaktır.

abi sakal birakmaya başladim zaten..yoksa dinleyen yok :D

abi sakal birakmaya başladim zaten..yoksa dinleyen yok :D

şşştttt alınganlık yok be Volkanım, ben bas bas bağırdım şu tüketimi düşürmenin yolunda kimse kılını kıpırdatmadı ama her gün yada 2 günde bir traşa devam ediyorum :) yiyorsa etme, elalem toplantılarda nerdeyse çorabına kadar dikkat ediyor. zaman ye kürküm ye devri hehehehe

şşştttt alınganlık yok be Volkanım, ben bas bas bağırdım şu tüketimi düşürmenin yolunda kimse kılını kıpırdatmadı ama her gün yada 2 günde bir traşa devam ediyorum :) yiyorsa etme, elalem toplantılarda nerdeyse çorabına kadar dikkat ediyor. zaman ye kürküm ye devri hehehehe

ben bi birakiyim abi belki değişir , millete bi yararimiz dokunur =)

ben yine de çift renk diyorum..
yeteri kadar sakalım var herhalde.. :D

Geri
Üst Alt