Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Deri Döşeme Yaptıracağım; Renk Kombinasyonu Tavsiyeniz?

kaan hayırlı uğurlu olsun kardeşim bence renk işini en son düşün, önce nerede yaptıracağını çok iyi araştırmalısın deri döşeme işi biraz risklidir önce kaliteli malzeme ister kaliteli ustanın elllerinden kaliteli düz tek bir hat üzerinde kaymayan çift dikişler ister hata, oyuk gizlenmiş yanlış kesikler, sonradan deride oluşan sarkmalar kabul etmez ayrıca sana katlanacak dediklerini anlayacak sonucunda o kadar da olur abi ,artık onlarıda görmeyeceksin abi demeyen abi sorun çıkarsa söker tekrar yaparız demeyen tek seferde şiir gibi iş teslim eden usta ister
iş bittikten sonra içine sinmeyecekse koltukları bozmanın ne alemi var .

kaan hayırlı uğurlu olsun kardeşim bence renk işini en son düşün, önce nerede yaptıracağını çok iyi araştırmalısın deri döşeme işi biraz risklidir önce kaliteli malzeme ister kaliteli ustanın elllerinden kaliteli düz tek bir hat üzerinde kaymayan çift dikişler ister hata, oyuk gizlenmiş yanlış kesikler, sonradan deride oluşan sarkmalar kabul etmez ayrıca sana katlanacak dediklerini anlayacak sonucunda o kadar da olur abi ,artık onlarıda görmeyeceksin abi demeyen abi sorun çıkarsa söker tekrar yaparız demeyen tek seferde şiir gibi iş teslim eden usta ister

bu tarz çalışabilen makul kaç insan var acaba güzel yurdumda, işini sanat olarak görebilen her esnafı alnından öperim.

Çok iyi anladım abi;)

Kaan ABİ netleştimi nasıl yaptıracağın?

Kaan nedir konundaki gelişmeler? kaç gündür benim de aklıma takılmaya başladı bu. Şu an sadece meraktan ibaret, ama kış ortasına doğru hedeflediğim grafik oluşursa neden olmasın? Benim aklımdaki yanlardaki normal siyah deri, ortalar ve sırt siyah alcantara, kapı döşemeleri alcantara tavan orjinal kalsın. şu anda sadece fikir tabiki.

---------- Post added at 23:33 ---------- Previous post was at 23:32 ----------

e tabiki bu kadar değişikliğe piano black de yakışabilir malum yerlere

Kaan nedir konundaki gelişmeler? kaç gündür benim de aklıma takılmaya başladı bu. Şu an sadece meraktan ibaret, ama kış ortasına doğru hedeflediğim grafik oluşursa neden olmasın? Benim aklımdaki yanlardaki normal siyah deri, ortalar ve sırt siyah alcantara, kapı döşemeleri alcantara tavan orjinal kalsın. şu anda sadece fikir tabiki.

---------- Post added at 23:33 ---------- Previous post was at 23:32 ----------

e tabiki bu kadar değişikliğe piano black de yakışabilir malum yerlere

Faruk; bugun motora gerekli tum uygulamalar yapildigi icin deri koltuk isi 3 ay atti mecburen. Fakat anadolu yakasinda bir yer varmis bu isin ustasi onlarmis.. Ben butceyi toparlayip once mercek far sonra da deri koltuklari yaptirip arac gelistirme isine son noktayi koyuyorum hayirlisi ile:) Seni bilgilendiricem gelismeler oldukca.

Kaan abi..
yıkıldım yıktın beni..

"bugun motora gerekli tum uygulamalar yapildı" cümlesiyle.. :( :(

---------- Post added at 01:50 ---------- Previous post was at 01:50 ----------

bu arada benim söylediğim renklerin hepsi siyahla birlikte hepsi bir değil yani..

Geri
Üst Alt