Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Debriyaj

MUSTİ2727

Kayıtlı Üye
Selamun aleyküm arkadaşlar size bi sorum olacaktı.bende 2002 seat toledo var arabanın debriyajı çok yukarıdan alıyor bu normal mi tamirciyi aradım debriyaj ayarı olur mu bunların aşağıdan alması için dedim yok dedi ,otomatik onlara ayar veremeyiz dedi ,debriyaj setinin degişmesi lazım 400 500 lira masrafın olur dedi. Sizce ne yapmam lazım?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Benim şuana kadar bindiğim denediğim bütün seatların debriyajı yukarıda kavrıyor

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Debriyajı hidrolik sistem ayarlıyor balata bittikçe kavramayı yukarı çekiyor bildiğim kadarıyla. Yani eğer debriyajınız artık en tepeden kavramaya başlamışsa değişim gerekir yoksa bir gün yolda bırakabilir. Eğer ustanıza güveniyorsanız ve değişecek diyorsa değiştirin. Yok güvenmiyorsanız bir kaç yere daha gösterin.

Bana kalırsa debrıyaj bıtmek uzere 5.vıtesde 3000 devırlerde cok bagırma var ıse yada hızlanması azaldıysa degısmelı.

Geri
Üst Alt