Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Debriyaj Pedalı

afiLi

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 2006 1.6 style Toledom var. Benzinli ve 94binde.

2 defadır debriyaj pedali basılı kalıyor, elle çekmek gerekiyor. Ustaya gittim baskı balataya baktı, debriyaj merkezine baktı gayet güzel sıkıntı yok dedi. Mekanik bir sorun olabilir ama görünürde bir şey yok dedi. Takılı kalsın diye uğraştı ama olmadı orda da.
Var mı böyle bir sorun yaşayan..?

Arkadaşlar 2006 1.6 style Toledom var. Benzinli ve 94binde.

2 defadır debriyaj pedali basılı kalıyor, elle çekmek gerekiyor. Ustaya gittim baskı balataya baktı, debriyaj merkezine baktı gayet güzel sıkıntı yok dedi. Mekanik bir sorun olabilir ama görünürde bir şey yok dedi. Takılı kalsın diye uğraştı ama olmadı orda da.
Var mı böyle bir sorun yaşayan..?

Pedalın oradaki üst kısıma wd40 sıkın bazen takılı kalabiliyor yay çekmediği için

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Deneyeyim. Bugün Uşakta maçım var oraya gittiğimde tekrardan ustaya baktirayim diyordum da gitmeden wd40 sıkıp gideyim

Bugün bir ustaya daha gösterdim de debriyaj merkezi değişecek dedi. Fiyat bilgisini pazartesi günü verecek

debriyaj alt ve üst merkezleri değişti sorun çözüldü.
Luk marka merkezler 700 TL
İşçilik 150 TL
Hidrolik 50 TL

Geri
Üst Alt